Залізуть у кишеню кожному: нардепи Юрій Шаповалов і Олексій Мовчан — за те, щоб стрясти з українців ще більше грошей

486 0
Залізуть у кишеню кожному: нардепи Юрій Шаповалов і Олексій Мовчан — за те, щоб стрясти з українців ще більше грошей

У Києві не стихають протести підприємців II-IV груп — тих, яких вже з першого січня зобов’язали придбати касові апарати та “пробивати” через них всі товари та послуги. Тобто тепер навіть за поїздку в таксі мають робити чек, щоб додавати його в фінансову звітність підприємства, яке надає послуги з перевезення. У перукарнях, салонах краси, навіть у кіосках, де роблять хот-доги, мають “вибілити” ведення бізнесу та проводити всі операції через касові апарати.

Касові апарати — задоволення недешеве — підприємці заплатять приблизно по 8 000 грн за кожен. Все — для того, щоб держава знала, скільки заробили підприємці, та чи правильно вони платять податки. Декому доведеться брати на роботу бухгалтерів, або вчитися розбиратися самому, тобто в будь-якому випадку витрачати доведеться або більше часу, або більше грошей, або і те, і інше.

З цього виходить, що якщо підприємцям доведеться викласти більше грошей, то вони піднімуть ціни на послуги або товари, щоб компенсувати збитки.

Вчора, 17 грудня, у Верховній Раді мали зібрати позачергове засідання сесії для розгляду одного питання — відтермінування введення касових апаратів до першого січня 2023 року. Але голосування провалили, тому що більшість депутатів не з’явилася. Серед них з Полтавщини: Юрій Шаповалов та його племінник Олексій Мовчан, нардеп-спортсмен Жан Беленюк, також Дмитро Нальотов, Марина Бардіна, Андрій Боблях, Анастасія Ляшенко, Суто Мамоян. Таке “голосування” чудово показує ставлення народних обранців до народу.

Завдяки цьому скоро в Києві збиратимуться на мітинг уже не підприємці, а звичайні українці, шоковані від того, наскільки все подорожчало.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация