Малецький та Гриценко стануть фігурантами нової справи? Поліція взялася за бізнес з електрокарами

538 0
Малецький та Гриценко стануть фігурантами нової справи? Поліція взялася за бізнес з електрокарами

Вчора, 17 грудня, працівники Кременчуцького районного управління поліції ГУ НП Полтавщини внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за ч. 1 ст. 364 ККУ (зловживання владою або службовим становищем).

Заявник — міський активіст Олег Биков, який прийшов до поліцейських для відкриття провадження. Правоохоронці оприлюднили деяку інформацію з цього приводу — розслідування проводиться через прийняте 19 листопада рішення, а саме, погодження розміщення зарядної станції для електромобілів навпроти міської ради. Також мають встановити інші обставини, зокрема продаж електроенергії без дозвільних документів, конфлікт інтересів під час голосування тощо.

Щодо продажу без документів, то нагадаємо, що ГО “ЙОД”, якому погодили розміщення зарядної станції, не має КВЕД на торгівлю електроенергією. Конфлікт інтересів стосується секретаря міськради Юрія Гриценка, який під час засідання виконкому проголосував за прийняття рішення про надання дозволу на розміщення станції цій ГО, засновниками якої є діти Гриценка — Валерія та Андрій.

Те саме “тощо”, вочевидь, стосується бізнесу на кременчужанах — міськвиконком уклав з АТ “Полтаваобленерго” договір на купівлю електроенергії — 1 кВт-год коштує 4 грн, а зарядна станція продає водіям електрокарів 1 квт-год за 5 грн. Гроші в кишеню (можливо 1 грн різниці, а можливо і всі 5 грн) — власникам станції.

Читайте також: Їх бізнес. Мер Кременчука Малецький розгорнув торгівлю електроенергією. Бере по чотири, продає по п'ять

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация