Як у Києві та Полтаві: у нашому місті планують ввести картку кременчужанина

705 0
Як у Києві та Полтаві: у нашому місті планують ввести картку кременчужанина

Спочатку її можна буде використати лише для оплати проїзду, потім, можливо, різних соцпослуг.

Сьогодні, 13 грудня, у Кременчуці провели засідання виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Його члени відповідали на питання журналістів, одне з яких стосується процесу впровадження електронного квитка та можливого створення картки кременчужанина – такої ж, які використовують у Києві та збираються запровадити в Полтаві.

Про терміни реалізації мовчать, але повідомляють: буде такий самий е-квиток, як і в інших містах України, де діє спосіб безготівкової оплати за проїзд у громадському транспорті. Наприклад, картка киянина одночасно є платіжною карткою та матеріальним носієм персональних даних, підтримує додатки, пов'язані з наданням соціальної підтримки та інші інформаційні сервіси та послуги.

У тій же столиці картка, прикладена до валідатора, дозволяє пільговикам їздити в транспорті безкоштовно, і зменшує вартість проїзду – чим більше поїздок здійснено, тим менше потрібно платити.

У Кременчуці картка спочатку підтримуватиме надання послуг з проїзду. Потім, як зауважили, «можливо», інтегрують інші соцпослуги. Нижче можете поглянути, як виглядатиме картка полтавця, коли її введуть. А на головній – картка киянина прикладена до валідатора в громадському транспорті.

 

Читайте також:

Відстаємо. У Полтаві запровадили електронний квиток, а в Кременчуці не хочуть економити

Кременчуку потрібно знову підвищувати вартість проїзду, щоб впровадити е-квитокКоментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация