Ремонт автівок, на яких їздять ТОП-чиновники Кременчука, обійдеться в 200 тисяч гривень із міського бюджету

892 0
Ремонт автівок, на яких їздять ТОП-чиновники Кременчука, обійдеться в 200 тисяч гривень із міського бюджету

Службові автомобілі, на яких пересуваються наші топові чиновники, та їх ремонт обходиться платникам податків рівно стільки ж, скільки в цьому році пошкодували витратити на солодкі новорічні подарунки дітям. 

З року в рік, а то й кілька разів протягом року на обслуговування виконкомівської техніки витрачаються десятки, а інколи й сотні тисяч гривень з міського бюджету.

Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради має намір вкотре замовити послуги з поточного ремонту автомобілів, які є на балансі установи, та їх технічного обслуговування. Відповідний тендер був оприлюднений на сайті публічних закупівель Prozorro і вже завтра стане відомо, хто візьметься за ремонт. 

Ідеться про 11 автівок, якими звикли пересуватися по місту кременчуцькі чиновники та деякі працівники виконкому.За ремонт стартера, генератора і кондиціонера, а також заміну фільтрів, мастила і гальмівних дисків кожного авто виконавцю згодні заплатити 200 тисяч гривень. 

Зазначимо, що автомобілі, які виконком ремонтує щороку по кілька разів, щось дуже швидко виходять із ладу. За ті гроші, які виділяються на технічний огляд однієї автівки, можна придбати не один і не два велосипеди, але місцеві чиновники обирають, як завжди, затишок у кабіні позаду власного водія. Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация