Обласна рада проти застосування технології гідророзриву пластів при добуванні газу на Полтавщині

1 000 0
Обласна рада проти застосування технології гідророзриву пластів при добуванні газу на Полтавщині

За підсумками засідання, голові обласної ради доручено звернутися до голови правління «Укргазвидобування» з пропозицією скасувати конкурс на проведення робіт з інтенсифікації видобутку методом гідророзриву пласта.

«Таке рішення було обумовлено недостатнім досвідом роботи підприємства у застосуванні відповідної технології видобутку вуглеводнів, можливими ризиками для безпеки навколишнього середовища та життєдіяльності громад області», — сказано у повідомленні.

Як повідомлялося, у травні ПАТ «Укргазвидобування» оголосило тендер на закупівлю послуг з проведення 100 операцій гідророзриву пласта на 2016-2017 роки. Кінцевий термін подачі пропозицій — 3 червня 2016 року.
Заступник виконавчого директора ПАТ «Укргазвидобування» Юрій Нагорняк заявляв, що метод гідророзриву пласта поширений у всьому світі як дешевий спосіб збільшення видобутку.

«США проводить більше 20 000 операцій ГРП в рік, у РФ — близько 13 000, у Сербії — 500. А в Україні за останні 5 років проведено всього 15. Ці операції дозволяють відчутно наростити видобуток із старих, виснажених родовищ», — пояснив він.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация