КП "Теплоенерго" дозволять не повертати ще рік гроші, взяті в борг із місцевої казни - бо дуже скрутна ситуація

254 0
КП "Теплоенерго" дозволять не повертати ще рік гроші, взяті в борг із місцевої казни - бо дуже скрутна ситуація

І знову прикриття кременчуцькими чиновниками наших комунальників та їх боргів. Мова про КП "Теплоенерго", яке взяло гроші із міського бюджету на погашення заборгованості перед ПАТ "КВБЗ". 

На наступну сесію міської ради, яка відбудеться 16 грудня, винесли питання стосовно надання дозволу нашим комунальникам не повертати ще фактично рік кошти, які були надані з міського бюджету Кременчука на умовах поворотної допомоги.

Зазначається, що фінансова підтримка діяльності КП на погашення заборгованості перед ПАТ "КВБЗ" була 30 млн грн. Але фактично підприємство "Теплоенерго" отримало 23 млн 360 тис. грн. Повернення цієї суми й хочуть відстрочити до кінця наступного 2022 року. 

У пояснювальній записці до проєкту рішення вкотре повідомляється, що КП "Теплоенерго", як і більшість підприємств України, має економічні проблеми, що призводять до браку обігових коштів, постійного приросту кредиторської заборгованості перед основними постачальниками.

Так, станом на даний час КП має борги перед НАК "Нафтогаз Україна" за спожитий природний газ в сумі 59 млн 995 тис. грн та перед ПАТ "КВБЗ" за спожиту покупну теплову енергію в сумі 28 млн 654 тис. грн. 

Причинами, які призвели до скрутного фінансового стану, комунальне підприємство називає: сезонний характер роботи, що в неопалювальний період постійно призводить до браку обігових коштів і як наслідок виникає затримка виплат заробітної плати та неможливість в повному обсязі виконувати функціональне призначення підприємства; зношеність основного обладнання, що перебуває в експлуатації, наближається до 70%; незадовільний технічний стан мережевих систем теплопостачання, що призводить до нераціональних втрат теплової енергії та знижує якість послуг; виробничі втрати – фізично зношені теплові мережі тощо...

Заборгованість споживачів також є причиною того, що виплата боргу так тягнеться - станом на 1 листопада цього року борг споживачів досягнув позначки в 43 млн 925 тис. грн.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация