За незрозумілий виступ Малецького. Чи отримає Кременчук гроші від ОДА на зарплати тренерам?

351 0
За незрозумілий виступ Малецького. Чи отримає Кременчук гроші від ОДА на зарплати тренерам?

Сьогодні, 23 листопада, у Кременчуці проходить пленарне засідання чергової сесії міської ради. На ньому традиційно після затвердження порядку денного перейшли до депутатських запитів. Перший із них, який обговорили та прийняли блискавично швидко, стосується виділення приміщення для поліцейських, які займатимуться охороною кладовищ.

 

Читайте також: Мер Кременчука забере у дітей приміщення клубу в мікрорайоні для поліції. Так вирішимо питання безпеки

 

Потім вийшов депутат Олександр Березянський. Він, як людина, яка «топить» за спорт, говорив про забезпечення в повному обсязі оплати праці тренерам, що є умовою постанови Кабміну від 14 серпня 2019 року. Але ця умова в нашому місті не виконується, і одна з причин – з держави на це гроші не виділяються, все лягло на плечі міського самоврядування.

Звісно що працювати за «спасибі» мало кому хочеться, і самомотивацією ти себе не нагодуєш. Тому місто втрачає цінні кадри, і потроху виростає покоління дітей, не так активно долучених до активної діяльності.

У запиті йдеться про необхідність передбачити у проєктах бюджетів на 2022-2024 роки додаткові кошти на підвищення оплати праці тренерів та викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл у вигляді 30-відсоткової надбавки за високі досягнення, а також, як зазначив депутат, «складність та напруженість».

Міський голова Віталій Малецький у відповідь Олександру Березянському одразу почав розповідати про те, як пройшов його ранок: він розписував пошту після зустрічі з депутатом обласної ради Олександром Алексюком. Останній направив звернення до обласного Департаменту спорту щодо незадовільного стану одного зі спортмайданчиків у с. Потоки Кременчуцької тергромади. З Департаменту вже нашому меру прислали лист, у якому просили пояснити, куди поділися баскетбольні стійки та сітка.

А вони були в школі поруч з майданчиком. На ньому була натягнута сітка для гри в волейбол. І не дуже зручно грати в баскетбол, коли сітка ділить поле навпіл.

До чого вся ця історія – до того, що Олександр Алексюк, який є головою обласної комісії з питань спорту, некомпетентний у своїх запитах до Департаменту. До чого тут Березянський і його депутатський запит – не зрозуміло.

Але дійшло все до того, що вирішили попросити кошти, необхідні для оплати праці тренерів, у Полтавської обласної ради, оскільки міський бюджет з його 200-мільйонною «діркою» не потягне ще й спорт.

 

Читайте також: Не живемо – дихаємо: «Дірка» в бюджеті Кременчука за п’ять місяців виросла на 950%

 

Не стримуючись у своїх роздумах та не думаючи про наслідки, міський голова продовжив засуджувати дії ПОДА: «На окремі види спорту й окремим депутатам обласна рада щедро «насипає». Як приклад, він навів спортивну школу в Гребінці та спортзаклади у Решетилівці, які вирішили взяти на баланс області та утримувати їх за кошти обласного бюджету.

Питання тепер у тому, чи клопотатиме Департамент спорту збільшити фінансування Кременчуку на підвищення зарплат тренерам після такого спічу мера.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация