З будівельниками Кременчуку не щастить: дитячі садочки ще довго будуть "тепломодернізуватися". Причини! ФОТО. ВІДЕО

435 0
З будівельниками Кременчуку не щастить: дитячі садочки ще довго будуть "тепломодернізуватися". Причини! ФОТО. ВІДЕО

Плани з термомодернізації дитячих садочків у Кременчуці тріщать по швах і крім польоту стрілок туди-сюди нічого нового у цій темі немає.

Сьогодні, 22 листопада, дві депутатські комісії вкотре зібралися біля одного з об'єктів - дитсадочка №11, щоб перевірити стан проведення тут ремонтних робіт, які, до речі, мали завершитися ще два тижні тому.

З того, що побачили присутні, так це робочих, які ще фарбують стіни. Попри це, за словами директора КП "Кременчуцька муніципальна енергосервісна компанія" Вадима Качана, завершення робіт прогнозують 26 листопада, тобто із затримкою у майже два тижні.


Це все звісно дуже добре, але як зазначили присутні на виїзній комісії депутати, графік проведення робіт затверджений договором є незмінним, відтак роботи конкретно в цьому дитсадочку мали були завершитися ще влітку, що пан Качан також визнав.

Про причини зриву робіт не тільки в цьому садочку також усі чули й чули неодноразово. З боку КМЕК так сталося через проблеми, які виникли з субпідрядниками, зі сторони ж пана Вагнера, представника фірми "Арт-Проже" - справа у фінансуванні, якого немає. Тож через це їм довелося відкоригувати план робіт, таким всі роботи фірма обіцяє завершити аж до 2024 року (від самого початку йшлося про 2023 рік, як кінцевий термін завершення робіт).  

Стосовно дитячого садочка №11, то як розповів Іван Вагнер, роботи припинялися через складні погодні умови. 


І сюрпризи на цьому не закінчилися. Як стало відомо, жоден з актів виконаних робіт не підписаний Управлінням капітального будівництва, тобто роботи просто не хочуть приймати й відповідно фінансування фірма "Арт-Проже" отримати не може.  

Начальник КП "УКБ" Микола Воловик це підтвердив і зазначив, що акти не підписуються через виявлені порушення. За його словами, конкретно цьому дитячому садочку не виконані роботи з улаштуванням зовнішніх відкосів, тому про урочисте його відкриття говорити ще рано.

Інші навчальні заклади також не готові до експлуатації, зокрема через те, що будівельні роботи хоч і завершилися, але були виконані неякісно. Водночас Микола Воловик повідомив, що підрядник підвищив вартість робіт по об'єктах і тому це може означати можливе зменшення обсягів робіт, тобто постає питання - чи вистачить коштів?

На питання, чи правда сума в актах на роботи сильно завищена підрядником, пан Воловик відповів, що спочатку сума визначалася за відсутності проєктно-кошторисної документації.  Далі пряма мова: Перевіривши садочок №25, який розташований неподалеку, стало відомо, що він також не готовий -  "тепломодернізація" тут триває повним ходом. Обурившись тим, що відбувається, депутатам прийшла лише одна думка - якомога скоріше розірвати договір із підрядником і знайти нормальну фірму, яка виконає будівельні роботи вчасно й без проблем. 

Наразі маємо відсутність нормальної модернізації, відсутність послідовності, адже фірма робить спочатку одне, потім йде на інший садок, потім повертається і робить інше... Загалом у місті відбувається підрядно-будівельний хаос за європейські кошти. Хоча... наразі взагалі невідомо яку ціну за свої "будпослуги" вимагає підрядник і наскільки вона вища за ціну, яка передбачена договором, але відомо, що з такою ціною не згодне УКБ. Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация