На Силікатне озеро знову просять грошей, бо не вистачило. Біда з розрахунками у Кременчуці

215 0
На Силікатне озеро знову просять грошей, бо не вистачило. Біда з розрахунками у Кременчуці

Те, що платформа Громадського бюджету недоскональна, кременчужани неодноразово впевнювалися. Цього разу на сайті ГБ з’явився проєкт «Озеро Силікатне - для відпочинку придатне #2». Його авторка – Оксана Білобров, яка торік вже гарантувала витрату 435 000 грн з бюджету міста на очищення озера та створення зони відпочинку.

Цього разу бюджет очищення озера складає максимально доступну суму – 1 240 000 грн.

Пані Оксана зазначає, що ці гроші також підуть на облаштування зони відпочинку для мешканців та гостей міста. Поки що у проєкта 40 голосів, тож до перетину порогу в 250 йому ще далеко.

Зазначаємо, що в планах того року було розчищення 180 кв. м берегової зони та 180 кв. м водної частини, і 435 000 грн для цього не вистачило. Враховуючи, що плани Оксани були у відкритому доступі – на сторінці проєкту, тут питання до журі ГБ – навіщо допускати до голосування проєкти, фінансування на реалізацію яких недостатньо? Через некомпетентність чиновників витрачаються кошти платників податків, але доцільність таких витрат – під питанням.

Тепер маємо що маємо – жоден проєкт за 2020 рік не реалізований. Так само «заморожені» стоять проєкти за 2019 та 2018 роки.

Проєкт – за посиланням: https://kremen.pb.org.ua/projects/1.

 

Читайте також: Дочекалися! На Першому Занасипу до Нового року з'явиться зона для відпочинку біля водиКоментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация