Кременчуцьке КАТП "1628" застрахує свій транспорт у російського мільярдера українського походження?

775 0
Кременчуцьке КАТП "1628" застрахує свій транспорт у російського мільярдера українського походження?

Кременчуцьке комунальне автотранспортне підприємство "1628" збирається застрахувати свій транспорт.

Послугу з добровільного страхування засобів наземного транспорту (автобусів МАЗ) у кількісті 10 одиниць, вони замовили на платформі публічних закупівель Prozorro. За це вони готові віддати понад 893 тисячі 87,50 гривень і вже відомо потенційного переможця.

З трьох учасників, які подали свої тендерні пропозиції, найбільш вигідною замовнику стала пропозиція від ПАТ "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "АЛЬФА СТРАХУВАННЯ". Підприємство, яке зареєстроване в Києві, зробило найбільшу за конкурентів знижку й наразі очікує остаточного рішення від КАТП "1628".


З відкритих джерел відомо, що одним із засновників (бенефеціаром )ПАТ "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "АЛЬФА СТРАХУВАННЯ" є досить відома людина - російський мільярдер українського походження Михайло Фрідман, який має чималий бізнес у країні-агресорі, де входить до числа найбагатших людей (у 2021 році журнал Forbes поставив Михайла Фрідмана на 11-е місце в списку найбагатших підприємців Росії зі статком у $ 15,5 млрд). Він же є найбільшим акціонером «Альфа-Груп», що і LetterOne, а також є одним з донорів Меморіального центру Голокосту Бабин Яр. Водночас у січні 2018 року Михайло Фрідман був включений в «кремлівський список» Мінфіну США.


У травні цього року він в інтерв'ю виданню Форбс сказав, що «трагедія у взаєминах з Росією — це дуже важка ситуація». Саме тому він не декларує публічно свою особисту позицію з приводу конфлікту між Росією та Україною, оскільки веде бізнес в обох країнах.

Заманливо, чи не так?

Але повернемося до тендеру, який нині на такій собі "завершальній круговій". З тендерної документації також відомо, що транспорт буде застраховано до 31 грудня наступного 2022 року, а ким саме - ви вже, мабуть, здогадалися. Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация