Гроші Кременчука: депутат міськради Гордєєва через суд залишить райадміністрації без планшетів

1 078 0
Гроші Кременчука: депутат міськради Гордєєва через суд залишить райадміністрації без планшетів

Для того, щоб це зробити, необхідно через суд зупинити дію рішення міськради, яке було прийняте на минулій сесії та згідно з яким райадміністраціям було виділено кошти на придбання планшетів.

З цією метою депутат міської ради ("Самопоміч") Валентина Гордєєва звернулась до Автозаводського райсуду з відповідним позовом. Нагадаємо, що на квітневій сесії депутатами було вирішено питання про придбання інспекторам райадміністрацій 25 планшетів на загальну суму 420 тис. гривень.

Як вказує депутат, рішення міської ради приймалося з порушенням Закону, а саме: проект рішення не було оприлюднено не пізніше, ніж за 20 робочих днів до моменту голосування. До того ж даний проект було розглянуто не всіма депутатськими комісіями.

За тим, що відомо, нині "планшетна" справа знаходиться на розгляді судді Володимира Савічева.

Самі ж планшети хочуть придбати для фіксації сміттєзвалищ та ям. Крюківській адміністрації необхідно купити планшетів на загальну суму 160 тис. гривень, а Автозаводській - на 260 тис. грн. 

Виглядає дуже "непогано" на фоні того, що нині для кременчуцьких учнів слід придбати підручники на загальну суму 1,263 млн. гривень.

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация