Провал Громадського бюджету. Кременчужанам набридло, що за їхній кошт піаряться мер і депутати

296 0
Провал Громадського бюджету. Кременчужанам набридло, що за їхній кошт піаряться мер і депутати

«Міцні господарники» Кременчука отримали результат своїх дій – підірвали довіру громадян до єдиної платформи, яка мала б дозволити реалізувати мрії мешканців міста. Ця платформа – Громадський бюджет, і депутати та міська влада використовували його для того, щоб піднімати свій статус в очах виборців. За рахунок ідей авторів проєктів і бюджету міста.

Ці факти відзначають самі автори – активісти та ті, кому не байдуже, де вони живуть. На паспортах об’єктів ГБ, які реалізовувалися раніше, майорів агітаційний лозунг чинної влади, а згадки про те, що це проєкт Громадського бюджету, а отже ініціатива самих кременчужан, не було.

 

Читайте також:

Кременчуцькі активісти хочуть, щоб міська влада прибрала агітлозунги з проєктів Громадського бюджету

Кременчуцька влада затролила активістів Громадського бюджету під час благоустрою пляжу. ФОТОрепортаж

 

Відповідальні за реалізацію проєктів робили те, що їм більш зручно. Насамперед гроші виділяли на ідеї, які підтримують члени виконкому або деякі депутати.

Нещодавно кардинально змінили правила участі в ГБ. Тепер у всіх по одному голосу й віддавати його вони мають право лише проєктам, що знаходяться на їхньому окрузі. Раніше можливість проголосувати за три проєкти дозволяла об’єднуватися деяким авторам, а ці нововведення стануть скоріш способом збільшення депутатом свого електорату. З повним списком змін можна ознайомитися в цьому матеріалі: Громадський бюджет-2021 та економія! Прибирають комунальні установи, зменшують кількість переможців.

Такі дії з боку чиновників призвели до того, що цьогоріч на ГБ подали всього 36 проєктів. Під час минулого ГБ їх було майже втричі більше – 101. Цілком можливо, що це останній Громадський бюджет. Хоча навряд чи міська влада визнає свій провал, тому намагатиметься реанімувати інструмент піару.

 

Матеріали по темі:

Своїх не здаємо: Малецький не проти, щоб депутати піарилися на Громадському бюджеті

Громадський бюджет з фіолетовим відтінком. Витрачають гроші на те, що вигідно владі, а не населенню

Гроші виділили, результату немає. Падіння без злетів Громадського бюджету

Скандал у мерії, бо кошти використані, а результату немає, або Чому Крюків – чарівний?

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация