Кременчуцькому онкодиспансеру виділили ще 12 млн грн. Готовність довгобуду повільно, але збільшується

414 0
Кременчуцькому онкодиспансеру виділили ще 12 млн грн. Готовність довгобуду повільно, але збільшується

Сьогодні, 18 жовтня, у Полтаві провели апаратну нараду, на якій розглянули стан проєктів будівництва, які фінансуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Один із них – лабораторія Кременчуцького онкодиспансеру, повна назва якого – «Реконструкція з добудовою будівлі рентгенодіагностичного кабінету Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру по вул. Лікаря Богаєвського, 60-Б в с. Кременчуці».

Під час доповіді повідомили, що погоджено спрямування додаткових коштів на цей об’єкт – 12 000 000 грн. Нагадаємо, що гроші обіцяли виділити за рахунок перерозподілу з бюджету Полтавського клінічного онкодиспансеру, проєкт якого «заморозили» через скарги учасників тендерного аукціону.

Ще у вересні проводили підготовчі будівельні роботи: зносили дерева та чагарники. Тоді ж провели монтажні та земляні роботи тощо.

 

Читайте також: Кременчуцький онкодиспансер-довгобуд отримав ще більше грошей і будівельників

 

Станом на сьогодні, тобто за п’ять тижнів, будівельна готовність збільшилася на п’ять відсотків – до 44%. За цей час змонтували стіни підвалу та перекрили його залізобетонними панелями. Також встановили теплогідроізоляцію підземної частини будівлі. Зараз виконують цегляну кладку надземної частини та зворотну засипку стін підвалу.

Нагадаємо, що міська влада опублікувала тендер проведення робіт майже у 200 000 000 грн і збиралася займатися реконструкцією три роки. А вже в травні, під час виконання робіт за кошти ДФРР, проєкт був реалізований на одну п’яту.

За п’ять місяців, тобто за більш ніж 20 тижнів, готовність – майже половина. В середньому щотижня готовність збільшується на відсоток.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация