Відстаємо. У Полтаві запровадили електронний квиток, а в Кременчуці не хочуть економити

1 010 0
Відстаємо. У Полтаві запровадили електронний квиток, а в Кременчуці не хочуть економити

У обласному центрі вчора сталася важлива подія. Виконавчий комітет Полтавської міської ради підписав договір на впровадження в громадському транспорті електронного квитка.

Контракт на десять років уклали з ТОВ «Фарго Сістемс», керівника якої вважають наближеним до міського голови Олександра Мамая. Відомо, що комунальні тролейбуси та автобуси за два з половиною місяці планують обладнати валідаторами. А приватні перевізники проти такого нововведення, тому не збираються ставити зчитувальні пристрої, поки вартість проїзду не підвищать до десяти гривень.

Зазначимо, що вартість проїзду в Полтаві така ж, як у Кременчуці, – п’ять гривень у комунальному транспорті та вісім гривень у маршрутках.

Нагадаємо, що підвищення тарифу на проїзд у Кременчуці сталося першого серпня. Вже кінець вересня, а новин щодо е-квитка як не було, так і немає. Ще на початку серпня міський голова Віталій Малецький повідомив, що після подорожчання проїзду жодна з компаній, які до цього пояснювали економічну ефективність впровадження е-квитків, не подала своїх пропозицій.

Таке нововведення дало б змогу порахувати точну кількість пільговиків та якщо що – компенсувати меншу кількість грошей перевізникам.

Про який е-квиток у Кременчуці може йти мова, якщо після підвищення вартості проїзду ще два тижні громадяни не могли розрахуватися у тролейбусах та автобусах по QR-кодах?

 

Читайте також: Сіли та й заплакали: проїзд подорожчав, але жодна компанія не зв’язується з Кременчуком щодо е-квитка

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация