Кременчуцький онкодиспансер-довгобуд отримав ще більше грошей і будівельників

1 287 0
Кременчуцький онкодиспансер-довгобуд отримав ще більше грошей і будівельників

Сьогодні, 13 вересня, на апаратній нараді в Полтаві обласні чиновники розповіли про те, як триває будівництво рентгенодіагностичного кабінету Кременчуцького обласного онкодиспансеру.

Вони нагадали, що перший транш надійшов у серпні – 3 000 000 грн. Про це казали в кінці того ж місяця, про що Програма Плюс уже писала:

Тихіше їдемо. Будівельники лабораторії Кременчуцького онкодиспансеру отримали перші 3 мільйона грн

 

Стало відомо, що до Міністерства регіонального розвитку з Полтавської ОДА направили пропозицію про те, щоб виділити на цей проєкт ще 12 000 000 грн ДФРР за рахунок перерозподілу коштів з бюджету Полтавського клінічного онкодиспансеру, проєкт якого «заморозили». За словами голови ОДА, гроші вже отримали.

Щодо ситуації з Полтавським клінічним онкодиспансером, то цьогоріч його реконструкція за кошти ДФРР не проводитиметься через скарги учасників тендерного аукціону.

Будівельна готовність Кременчуцького диспансеру за два тижні збільшилася на 3%. Хоча вона вже й становить 39%, лише нещодавно виконали підготовчі будівельні роботи: знесли дерева та чагарники. Також провели монтажні та земляні роботи тощо.

Динаміка будівництва Олега Синєгубова не влаштовує, тому що фактично залишилося два місяці активної фази будівельних робіт. Вочевидь, до настання морозів. Але рішення є – цього тижня підрядник залучає до будівництва ще чотири бригади робітників. Звісно ж, темпи робіт кардинально не зростуть і до фантастичних показників їм далеко. Тож нереального стрибка відсотків готовності навряд чи можна очікувати.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация