Коли дійсно не до солодкого. У Кременчуці лише три промислових підприємства в плюсі, інші - в застої

1 658 0
Коли дійсно не до солодкого. У Кременчуці лише три промислових підприємства в плюсі, інші - в застої

Кременчуцькі підприємства оприлюднили орієнтовну кількість робочих днів, які працівники місцевої промисловості відпрацюють у вересні 2021 року, та відзвітувалися про результати своєї роботи в серпні, й деяким результатам відверто порадіти не можна.

Отже, наразі в Кременчуці - три лідери промисловості.

Перше місце займає Кременчуцький завод технічного вуглецю, де обсяги виробництва в порівнянні з аналогічним періодом минулого року (січень-серпень збільшилися на 30,9% (65 385 шт., проти 49 937 шт. продукції, випущеної минулого року). Завод працює у звичайному режимі, без вимушених прогулів, які є в працівників інших місцевих заводів. 

На другому місці наш Малокохнівський гранітний кар’єр з його зростанням виробництва на 22,4 відсотки й де з початку року вже відправили шляховикам 1,8 мільйона тонн щебеню, гранвідсіву та буту для дорожнього будівництва.

На третьому місці - завод «Кредмаш», де збільшення обсягів виробництва, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, склало 12,8%. З початку року тут випустили вже 45 асфальтозмішувальних установок проти 40, виготовлених минулого року.

Про зростання виробництва, щоправда мінімальне, відзвітували Кварц і кар’єр Укрзалізниці, де показники з минулого року зросли лише на 2,5% і на 9,4 % відповідно, Кременчуцький молокозавод з його 5,3 відсотками збільшення виробництва з початку року, Кременчуцький хлібокомбінат збільшив виробництво на 3,3%.

Вищевказані заводи також працюють у вересні за звичним графіком. 

Усі інші підприємства таким графіком і такими показниками похизуватися не можуть. І тут список невеселих досягнень більший.

Відповідно до оприлюдненої у звіті інформації, на ПАТ «КВБЗ» обсяги виробництва зменшені на 55,1 %. Й мова тут в першу чергу про зменшення кількості виготовлених вантажних вагонів. Таких з початку року лише 505 штук, проти минулорічних 1124. До речі, жодного пасажирського вагона ПАТ «КВБЗ» не реалізувало. Робочих днів у працівників заводу у вересні буде аж 20. 

Далі у списку тих, хто впав, – наш Кременчуцький колісний завод з його зменшенням обсягів виробництва на 14,4% та 16 робочими днями у вересні.

На заводі «Кремтекс», де шиють одяг, також спосерігається зменшення обсягів виробництва на 7,8 відсотка. Майже аналогічна ситуація на фарбриці «Рошен», де теж відзначають зменшення виробництва (на 12,2%), імовірно, наші громадяни стали менше купувати солодкого, яке подорожчало, піклуючись про власні пломби та про власний гаманець.

І погодитися з такою думкою також можемо, бо більшій частині кременчужан, дійсно, не до солодкого.    

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация