Понад пів мільйона гривень коштуватиме ремонт туалетів у гімназії №18. Але зміни відчують лише першачки

866 0
Понад пів мільйона гривень коштуватиме ремонт туалетів у гімназії №18. Але зміни відчують лише першачки

Протягом кількох місяців, включно по грудень цього року, в Кременчуцькій гімназії №18 відбудеться капітальний ремонт санвузлів.

Відповідна інформація була оприлюднена на сайті публічних закупівель Prozorro, де й було опубліковано договір з підрядником.

Відомо, що зареєстроване в лютому цього року столичне ТОВ "ЄВРОСТРОЙ-СТАНДАРТ" зі статутним капіталом 100 гривень за 620 тис. 93,75 грн відремонтує туалети на першому поверсі навчального закладу. 

 

 

Примітно, що фірма, яка виконуватиме роботи, має податковий борг у сумі 1 360 грн, а також те, що бенефіціаром ТОВ "ЄВРОСТРОЙ-СТАНДАРТ" є Шаповалова Тетяна. Про родинні зв'язки з нашим нардепом Юрієм Шаповаловим говорити не будемо - просто цікавий факт. 

 

 

Повернімося до санвузлів. 

Згідно з тендерним замовленням, підрядник має виконати заміну унітазів у кількості 9 шт., демонтаж умивальників, яких налічується шість, і безпосередньо самі будівельні роботи, такі як заміна підлоги, встановлення нових вікон і улаштування стелі. Також там будуть встановлені нові сушарки для рук і проведена вентиляція. 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация