Що сталося? У Кременчуці перенесли на місяць прийом пропозицій з будівництва котельні в Крюкові

547 0
Що сталося? У Кременчуці перенесли на місяць прийом пропозицій з будівництва котельні в Крюкові

Кременчуцькі чиновники перенесли на місяць прийом заявок від учасників тендера на виконавців роботи з будівництва нової котельні в Крюкові.

Й це відомий кременчуцький кредитний проект, який реалізовується місцевими чиновниками разом з фінансистами Данії. Мова в цьому випадку про те, що Кременчук отримує кредитні кошти в розмірі більше 12 мільйонів євро, які нам дає на відносно пільгових умовах фонд ДANIDA.

Відповідно, за ці кошти в Кременчуці, на Раківці, має постати дві котельні (нові), а кожен багатоповерховий будинок має бути оснащений індивідуальним тепловим пунктом. Отриманий позитив – місто відмовиться від послуг ТЕЦ КВБЗ, де тепло коштує дуже дорого.

За умовами тендера на будівництво нової котельні, роботи мають виконувати організації, в яких є відповідний досвід – за плечими аналогічна робота з установки іншої котельні, яку було проведено на 6 мільйонів євро.

І, звісно, в Кременчуці немає такого підрядника в принципі, бо мова про спеціалізовану організацію. За початковими умовами міського тендера оголошено останній день прийому документів від учасників – не пізніше 31 серпня. Але сьогодні на сайті КП «Теплоенерго» оприлюднене нове оголошення – тепер останній термін подачі документів продовжено вже до 22 вересня.

Й тепер цікаво лише одне – звідки цей раптовий зрив графіка, за який відповідає радник мера Кременчука Малецького з питань економіки, чиє прізвище Тарасенко.

І перше питання – цей чиновник справді розмістив оголошення в ЗМІ України, Данії, Польщі... щодо пошуку підрядника з досвідом відповідної роботи чи обмежився тим, що розмістив оголошення на сайті КП «Теплоенерго» і на цьому все?

На фото – оголошення нашої мерії за травень про те, що організаційні моменти все тривають. Сьогодні, наприкінці серпня, а місто вже давно отримало цей кредит, організаційні моменти в цій справі все ще тривають і тривають.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация