Біля Кременчука розпочнеться реконструкція дороги на Манжелію. Коштуватиме понад 50 мільйонів гривень!

987 0
Біля Кременчука розпочнеться реконструкція дороги на Манжелію. Коштуватиме понад 50 мільйонів гривень!

Реконструкція автомобільної дороги загального користування місцевого значення Кременчук-Манжелія на ділянці км 0+780-км2+800 Кременчуцького району коштуватиме близько 54 мільйонів гривень.

Відповідне тендерне замовлення було оприлюднено на сайті публічних закупівель. Замовником є ДП "Агентство місцевих доріг Полтавської області".

 

 


Дорога розпочинається на півночі Кременчука, відмикаючись від вулиці Аерофлотської, поблизу дороги Полтава-Олександрія М-22. Здебільшого дорога проходить поза містом - у Кременчуцькому районі. 


 

На ділянці даної автодороги, де передбачена реконструкція, а це 2,02 км, здійснюється рух легкового, автобусного і вантажного автомобільного транспорту, але найбільше тут їздять саме вантажівки (75%), причому великогабаритних із цієї кількості - 65%. Тому не дивно, що дорога тут розбита. 

При візуальному обстеженні цієї ділянки спеціалісти виявили значну деформацію (вибоїни, руйнування країв дорожнього одягу, тріщини тощо), що можна побачити на фото №1, яке розміщене у фотоматеріалах під головним фото.

Якщо переглянути тендерні умови для учасників, які поки що невідомі, підрядник повинен мати у своєму арсеналі достатньо техніки - дорожню фрезу, два дорожніх котки, екскаватор, бульдозер тощо. Також у нього має працювати певна кількість працівників, які повинні отримувати за свою роботу в середньому 10 тисяч гривень. 

 

 

Роботи з реконструкції повинні розпочатися вже цього року, а завершитися - не пізніше 31.12.2022 року, за умови здійснення замовником фінансування в повному обсязі. 

Можливі варіанти об'їзду ділянки, де проводитиметься реконструкція, можна переглянути на фото №2, що опубліковано під головним, і варто зауважити, що довжина першого об'їзду становитиме 16,4 км, а другого - 13,9 км. 

Про що слід додати - раніше планувалося зробити 10 кілометрів цієї дороги з бетону, але....

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация