КП "Кременчукводоканал" планує придбати нові-нові екскаватори. Пропонує за них 6 мільйонів гривень!

757 0
КП "Кременчукводоканал" планує придбати нові-нові екскаватори. Пропонує за них 6 мільйонів гривень!

Понад 6 мільйонів гривень збирається витратити комунальне підприємство "Кременчукводоканал" на придбання двох абсолютно нових екскаваторів-навантажувачів, один із яких повинен бути ще й з додатковим навісним обладнанням.

Відповідний тендер було оприлюднено на сайті публічних закупівель Prozorro. 

Дану техніку комунальники використовуватимуть для усунення можливих поривів, при будівництві водоканалізаційних мереж на території міста, а в зимовий час, можливо, для розчищення автошляхів від снігових заметів. 

 

Як повідомляється в документах, де опубліковані всі умови до учасників аукціону, екскаватори повинні бути новими, а саме - виготовленими та зібраними 2021 року. У кабіні екскаватора мають бути встановлені кондиціонери. Додаткове навісне обладнання та екскаватор-навантажувач повинні бути від одного виробника і саме це обурило деяких із потенційних постачальників, пропозицій від яких надійшло лише три. 

 

 

До комунальників надійшло кілька скарг із проханням, так скажімо, відкорегувати тендерні умови, адже вони, на їхню думку, мають "присмак" дискримінації та є такими, що суперечать нормам законодавства України у сфері публічних закупівель. Претензія була, зокрема, до вимоги щодо виробника, який має бути один. 

Але зауваження комунальним підприємством "Кременчукводоканал" були відхилені. У відповіді замовник зазначив, що закупівля та подальша експлуатація гідромолота та екскаватора-навантажувача від різних виробників ускладнить гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування як екскаватора-навантажувача, так і гідромолота.

Стосовно пропозицій, то, як зазначалося раніше, таких було три, але сума, за яку вони пропонують свою техніку, наразі ще прихована.

Перший учасник - столичне ТОВ "Констракшн Машинері" запропонував нашим комунальникам екскаватор марки JCB 3CX Sitemaster 2021 року виготовлення, виробником якого є завод у Великобританії.

 

 

Відповідно до наданого аналогічного договору, який надало дане ТОВ, - вартість одного такого екскаватора становить 2,1 - 2,2 млн грн.

Другим учасником є Товариство з обмеженою відповідальністю "Торгова Компанія "Спецзапчасть", зареєстроване в Запорізькій області. Вони запропонували нашому КП "Кременчукводоканал" екскаватор Cukurova 880 С турецького виробника. Ціна, за яку може продати ці екскаватори нам фірма із Запоріжжя, невідома, але в інтернеті за одну одиницю цієї техніки фірми просять у середньому 2,1 млн грн.

 

 

Ще один учасник, останній, це ТОВ "ЗАПЧАСТИНА АВТО СЕРВІС", зареєстроване в Києві. Його пропозиція - також JCB 3CX SITEMASTER 2021 року виробництва, аналогічна першій.

Нашим комунальникам тепер обирати, якій техніці віддати голос і яка із запропонованих пропозицій буде фінансово вигіднішою, адже кременчуцьких постачальників у тендерній гонці немає, тому гроші з міста в будь-якому випадку підуть. Сама ж техінка повинна з'явитися на підприємстві до кінця цього року. 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация