У Крюкові прокладуть 13 кілометрів тролейбусних ліній і встановлять 26 зупинок з павільйонами

821 0
У Крюкові прокладуть 13 кілометрів тролейбусних ліній і встановлять 26 зупинок з павільйонами

Після цього у міської влади буде повне право підвищити вартість проїзду в комунальному транспорті, але поки що таких ініціатив не пролунало.

На порталі виконавчого комітету Кременчуцької міської ради з’явився проєкт рішення з нехитрою назвою «Про затвердження проєкту будівництва». У ньому йдеться не про якусь там багатоповерхівку на бульварі Пушкіна або ще десь, а про затвердження тролейбусної лінії в Крюкові.

Виконком погодив документацію з техніко-економічними показниками, яку розробило ТОВ «Спецбудпроект». Лінії для «рогатого» екотранспорту з’являться на вул. Республіканській, вул. Макаренка та вул. Івана Приходька. Про терміни початку робіт не йдеться, оскільки в документі вказали лише кількість необхідних грошей і що саме за них реалізують.

Загальну кошторисну вартість затвердили ще четвертого квітня 2020 року. У ній ідеться про те, що прокладання 12,94 кілометра ліній та встановлення 26 зупинок з павільйонами коштуватиме 291 114 680 грн. Сюди входять будівельні роботи, обладнання та інші витрати, про які не вказали.

Перша черга триватиме три місяці. Вона забере собі 127 833 301 грн і за цей час прокладуть 4,76 кілометра ліній та встановлять 10 зупинок.

Друга черга коштуватиме 163 281 379 грн й триватиме п’ять місяців. Прокладуть 8,18 кілометра тролейбусних ліній і встановлять ще 16 зупинок.

Поки що через міст їздять тролейбуси на автономному ходу лише за одним маршрутом - №26А+ (вул. Молодіжна – вул. Академіка Герасимовича). На зупинці громадського транспорту «Центральний ринок» він скидає «роги» та їде на автономному ходу через міст і до кінцевої, а звідти – назад.

Варто зазначити, що прокладання ліній – це останнє невиконане зобов’язання з тролейбусного кредиту. Міська влада потім зможе ініціювати збільшення вартості проїзду й аргументувати це тим, що таким чином вдасться запровадити електронний квиток.

 

Читайте також: У Кременчуці не буде електронного квитка. Зате буде багато кредитних тролейбусів

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация