Представники партії "За майбутнє" влаштували в Кременчуцькій райраді пікнік, прогулюючи роботу. ФОТО

1 018 0
Представники партії "За майбутнє" влаштували в Кременчуцькій райраді пікнік, прогулюючи роботу. ФОТО

Сьогодні в приміщенні Кременчуцької райради, де має відбутися сесія, не тільки спекотно, але й весело та апетитно. 

Поки сайт "Тудей", який лобіює інтереси нинішньої влади й у режимі "інкогніто" вигадує та спотворює факти про окремих неугодних громадян, пише про роздачу якихось пиріжків начебто від Жеваго, насправді все геть інакше.

Як стало відомо, близько 14.00 до будівлі райради приїхало таксі, звідки вийшов чоловік із загорнутими в чорний пакет піцами. Звідти він виніс також кошик із пиріжками, які в залі... продавали.

 

 

Постачальника з таксі зустрів депутат райради від партії "За майбутнє", а саму піцу в залу засідання, де очікується засідання сесії, заніс уже представник комунального телебачення ("КТРК") і розмістив їх біля віцемера Руслана Проценка, який представляє партію "За майбутнє" в обласній раді.

Варто зазначити, що піцу, на відміну від пиріжків, які також "приїхали" з нею на одному авто, ніхто не продавав - нею пригощали під "чітким котролем" відповідального за культуру та мистецтво в місті Кременчука - віцемера Проценка... 

Чому пан Руслан Проценко, а також його колеги - віцемер Ольга Усанова та очільник Департаменту ЖКГ Іван Москалик не на своїх робочих місцях у виконкомі, за що їм платять зарплату з міського бюджету, а їдять піцу в райраді, - запитання на яке, ймовірно, немає відповіді. Ну що ще нам сказати...

Смачного! 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация