Молоді люди Кременчука за гроші стали масовкою в політичних іграх партії "За майбутнє"? ФОТО

870 0
Молоді люди Кременчука за гроші стали масовкою в політичних іграх партії "За майбутнє"? ФОТО

"Програма Плюс" радить молодим людям Кременчука не шукати легкого заробітку через таємні чати ціною власної репутації, а також ціною репутації батьків, яким немає часу контролювати, де та в кого беруть гроші їхні чада.

Сьогодні біля Кременчуцької районної ради, де мало відбутися пленарне засідання сесії з новообраним головою Дмитром Колотієвським, вранці було досить спекотно, щоправда, "спека з політичним присмаком" спала вже в обід. 

Підлітки, які навряд чи самі прийшли до райради з плакатами, де озвучено незрозумілий конкретно їм протест проти будівництва Біланівського ГЗК, який, до речі, підтримує партія нашого мера — "За майбутнє", представники якої начепили відповідні футболки, розійшлися. І розійшлися вони, як стало відомо, не з порожніми кишенями...

Близько 13.00 компанію приблизно з 30 осіб, яка перебувала на площі Незалежності, на території фанзони, запросили "відійти" на бульвар Пушкіна, де вони отримали кошти від інших хлопців, але більш дорослих. 

Отриманій сумі дівчата й хлопці, які простояли біля будівлі райради, проти волі засмагаючи під пекучим сонцем, не зраділи, мовляв, "обіцяли більше", про що в нецензурній лайці одне одному поділилися. 

Також зазначимо, що деякі з опитаних підлітків взагалі не в курсі, що вони підтримують. Одні казали, що стоять за якогось депутата, інших взагалі не хвилювало, що там написано на плакатах, які їм видали та які вони повернули після "акції" назад. 

Постає цілком логічне запитання до тих, хто цих дітей біля райради зібрав, і всім відомо, хто ініціатор і хто це профінансував: чи не соромно купувати думку інших, та ще й дітей, у більшості з яких вона стосовно політичних питань ще не сформована, і вплутувати їх у свої політичні ігри? 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация