Скоро гаряча вода для кременчужан подорожчає на 53,5%. Уже відбулися громадські слухання

758 0
Скоро гаряча вода для кременчужан подорожчає на 53,5%. Уже відбулися громадські слухання

Сьогодні, 29 червня, в режимі онлайн-конференції відбулися громадські слухання проєкту змін до цьогорічних тарифів на виробництво теплової енергії, які організувало ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ». «Громадськими» слухання були лише на словах, адже на відеозв’язок вийшло менш ніж десять людей, серед яких були і представники ТЕЦ.

З наступного місяця ціна на природний газ зросте на 85%, про що наголосили під час слухань. Це потягне за собою зростання ціни на гарячу воду й тепло на 53,5%.

Нагадаємо, що станом на сьогодні тариф від ТЕЦ на теплову енергію (в т.ч. її виробництво, транспортування та постачання) для потреб населення – 1 796,40 грн/Гкал, з ПДВ; тариф на послугу постачання гарячої води для потреб населення – 103,99 грн/куб. м з ПДВ. Після зростання тарифи будуть понад 2 700 грн/Гкал за тепло та понад 150 грн/куб. м за воду.

Тепер рішення за Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Вона має затвердити результати слухань, і вартість води та тепла для кременчужан почне зростати. Питання лише в тому, чи зможуть споживачі в майбутньому платити за послуги, якщо вже зараз, без колосального зростання тарифів, підприємство заручається допомогою юристів та стягує через суд гроші з боржників.

 

Чиатйте також: Повідомлення. Гаряча вода у всіх кременчужан буде вже у серпні 2021. Але після подорожчання на 53,5%

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация