У райраді депутати з Кременчука знову зіграли свою роль – просили в області грошей на довгобуд

607 1
У райраді депутати з Кременчука знову зіграли свою роль – просили в області грошей на довгобуд

Вчора, 17 червня, в Кременчуцькій районній раді пройшло засідання депутатської комісії з питань екології. Дивно, але й цього разу не обійшлося без депутатів обласної ради з Кременчука, один з яких є заступником міського голови Віталія Малецького.

Під час партійної війни, в результаті якої новим головою райради став Дмитро Колотієвський, адмінбудівля була наповнена представниками партії «За майбутнє» та підлеглих мера Кременчука. Все це закінчилося, і, здавалося б, тепер можна обійтися без міської ради, але навіть на цій комісії декілька її членів були присутні – це віцемер Дмитро Кравченко і директор міського Департаменту ЖКГ Іван Москалик. Обидва – депутати Полтавської обласної ради.

Під час засідання почали обговорювати ситуацію, що склалася навколо каналізаційної насосної станції СП-17, яку визнали аварійною ще у 2004 році. Її реконструкція затягнулася настільки, що проєкт уже встиг «з’їсти» понад 30 000 000 грн. За словами Дмитра Кравченка, чекаємо ще траншу у 8 000 000 грн.

«Чекаємо» – це не означає, що гроші виділено і залишилося їх просто дочекатися. Представники Кременчуцької міської ради прийшли, щоб попросити залучити ці гроші з обласного бюджету.

Голова комісії Євген Корф повідомив, що отримав листа від антикорупціонерів із Полтави, у якому йшлося про те, що в проєкті є зловживання – ціни на роботи завищені, а матеріали використовували не ті, про які йдеться в документації. Окреме питання, яким займуться правоохоронці, – розкрадання бюджетних коштів.

Проте візит чиновників виконкому міської ради ні до чого не призвів. Рішення щодо фінансування робіт по СП-17 відклали до наступного засідання комісії.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация