У Кременчуці після ремонту реконструюють будівлю Пенсійного фонду. За два мільйони

694 0
У Кременчуці після ремонту реконструюють будівлю Пенсійного фонду. За два мільйони

Нещодавно Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області оголосило тендер, в якому йдеться про необхідність реконструкції частини адмінбудівлі Кременчуцького Управління Пенсійного фонду, яке знаходиться на вул. Велика Набережна, 9.

ГУ готове було віддати 1 910 000 грн тому, хто візьметься за реконструкцію. Інформацію про держзакупівлю опублікували ще 27 травня, але сьогодні, 14 червня, почався період подання тендерних пропозицій та кваліфікації переможця. В аукціоні взяли участь дві фірми:

- ТОВ «БУДІВЕЛЬНА ФІРМА «ХІМЗАХИСТ» (розташоване у Світловодську Кіровоградської області) готове було взятися за роботу за 1 900 000 грн, зменшивши початкову ціну всього на 10 000 грн;

- ПрАТ «УКРСПЕЦБУД» (розташоване на вул. Вадима Пугачова в Кременчуці) «скинуло» пропозицію Пенсійного фонду до 1 830 000 грн.

Якщо в ПрАТ немає проблем із документами, його оберуть переможцем, оскільки воно запропонувало найнижчу ціну. Сам замовник вказав, що ціна – єдиний критерій вибору підрядника.

У технічному завданні тендера – 37 пунктів, які необхідно виконати будівельній фірмі і серед яких є облаштування піддашку, покрівлі, зовнішнього оздоблення та мощення тротуарною плиткою. Завершити роботу мають до 30 листопада 2021 року.

Переможець тендера отримає аванс – протягом 15 днів з моменту набуття чинності договору йому дадуть 30% від загальної суми. Протягом 90 днів після завершення робіт – інші 70%.

Варто зазначити, що минулі торги, які опублікували в листопаді 2020 року і в яких також потрібно було провести реконструкцію цієї ж адмінбудівлі, виграло ТОВ «БУДІВЕЛЬНА ФІРМА «ХІМЗАХИСТ».

 

Читайте також: Кременчуцьке управління Пенсійного фонду ремонтують та реконструюють, але поки що тільки теоретично

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация