Мільйонне будівництво нового мосту в Кременчуці - на лівому березі завершили деякі підготовчі роботи

563 0
Мільйонне будівництво нового мосту в Кременчуці - на лівому березі завершили деякі підготовчі роботи

На лівому березі річки Дніпро в Кременчуці завершили влаштування випробувальних буронабивних паль. На правому березі буріння ще продовжується, повідомляє Служба автомобільних доріг у Полтавській області.

Нагадаємо, роботи тривають у рамках масштабного будівництва нового мосту, яке планують завершити, якщо буде вчасне фінансування, у 2024 році. 

Стосовно випробувальних буронабивних паль, то дане випробування дозволить перевірити несучу здатність паль, щоб у майбутньому опори мосту витримали проєктне навантаження. Глибина, на яку влаштовується паля, – 30 метрів. 

Новий міст з підходами будуватиметься паралельно до старого.

На правому березі Дніпра він виходитиме на набережну, де сполучатиметься з трасою Н-08 #Бориспіль_Маріуполь. Також буде розв’язка з можливістю з’їзду на Літературний провулок. На лівому березі міст закінчуватиметься на Великій набережній зі з’їздом на Флотську вулицю.

Контракт за принципом design-build на будівництво мосту підписано з турецькою компанією Doğuş Grubu . Це означає, що відповідальною за розробку проєктної документації та виконавцем робіт з будівництва мосту буде одна компанія.

 

Читайте також: Перевірити будівництво нового мосту "не імені Шаповалова" до Кременчука приїхав голова Полтавської ОДА

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация