У Кременчуцькому перинатальному центрі з'явиться ще один апарат ШВЛ - куплять за мільйон гривень

777 0
У Кременчуцькому перинатальному центрі з'явиться ще один апарат ШВЛ  - куплять за мільйон гривень

На наступній сесії Кременчуцької міської ради, яку планують провести 30 червня, депутати можуть внести зміни до комплексної програми розвитку комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцький перинатальний центр II рівня» на 2021-2023 роки.

Справа в тому, що в Кременчуці, виявилося, не вистачає апарата штучної вентиляції легень (ШВЛ) з опцією проведення штучної вентиляції легенів у новонароджених, вартість якого становить 1 мільйон 50 тисяч гривень

Його планують придбати відповідно до умов договору з НСЗУ щодо закупівлі медичних послуг за пакетом № 6 «Медична допомога новонародженим у складних неонатальних випадках», у якому вказано, що медзаклад повинен бути оснащений апаратами ШВЛ у кількості 6 одиниць. У нас же є лише три таких апарати. 

«Додатково два апарати ШВЛ надійдуть у вигляді благодійної допомоги від спонсорів, а один апарат необхідно придбати. Придбання апарата ШВЛ є вкрай важливим, бо кількість новонароджених дітей, які потребують невідкладної неонатальної допомоги, зростає з кожним роком: у 2019 році – 165 дітей, у 2020 році – 140 дітей, за 5 місяців 2021 року – 44 дитини.  Для оснащення дрібним медичним обладнанням, інвентарем акушерської операційної у КНМП «Кременчуцький перинатальний центр ІІ рівня» необхідно 175 тис 182 грн», - ідеться в пояснювальній записці.

На ці цілі пропонують спрямувати кошти бюджету Кременчуцької міської територіальної громади в сумі 1 млн 225 тис 182 грн.

Попередньо ці кошти були передбачені на безкоштовне ведення вагітності у КНМП «Кременчуцький перинатальний центр ІІ рівня», але у зв’язку з підписанням пакета надання медичних послуг «Медична допомога при пологах» з НСЗУ дані витрати будуть здійснені в повному обсязі за рахунок державного фінансування.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация