Горе-будівельник Галата висадить райські яблуні "Роялті" у дворі на Раківці, поставить там лави й урни

1 577 0
Горе-будівельник Галата висадить райські яблуні "Роялті" у дворі на Раківці, поставить там лави й урни

Фірма відомого в Кременчуці підприємця-будівельника, якого називають повільним, ненадійним і неоперативним виконавцем, зокрема самі замовники, може отримати черговий фінансово-солодкий підряд на правобережжі. 

Відповідно до оприлюдненої на порталі публічних закупівель Prozorrо інформації, фірма підприємця Сергія Галати - "БУДМОНТАЖПРОЕКТ-17", яка фігурувала не в одному скандалі, є потенційним переможцем у торгах на роботи, замовником яких є наш місцевий департамент ЖКГ. 

Щодо робіт, то йдеться про капітальний ремонт благоустрою території з облаштуванням місця відпочинку громадян у районі будинку №11 по вул. Генерала Манагарова з установленням там малих архітектурних форм.

 

 

За роботи підряднику на початку пропонували майже 374 тисячі гривень, однак після завершення аукціону ціна максимально знизилася на 16 %. Учасників було троє й усі відомі.

Це ТОВ "ФОРТЕЦЯ-БУД ЛТД" з пропозицією 349 тис. 268,92 грн, ПП "ПРОФСТРОЙ -2020" з пропозицією 315 тис. грн і ПП "БУДМОНТАЖПРОЕКТ-17", яке свої роботи оцінило в 314 тисяч гривень. Саме підприємство Галати нині очікує рішення замовника, проте, зважаючи на успішно укладені договори з ним у минулому, можна передбачити, що це рішення буде позитивним.

 

 

Що буде у дворі будинку №11 по вулиці Генерала Манагарова?

Згідно з тендерною документацією, підрядники виконають спочатку підготовчі роботи (розберуть основи тротуару та бортові камені), потім - земляні роботи, а після цього відбудеться влаштування покриття доріжки тротуарною плиткою.

Також робітники встановлять у дворі будинку №11 нові дві урни та 15 лавочок двох розмірів. Поставлять там три світильники на сонячних батареях з датчиком руху й ще три звичайних світильників. 

 

Крім цього, підрядник має виконати роботи з озеленення території - висадити 10 кущів та дерев, зокрема чотири декоративні яблуні "Роялті".

 

 

Читайте також: Кременчуцький горе-будівельник Галата, який фігурує у кримінальній справі, продовжує гребти підряди

 

Нагадаємо, через халатність підприємця Галати свого часу постраждала телекомпанія "Візит" та залишилося без комунікації пів Кременчука. Також згадайте ситуацію, що трапилася 1 вересня два роки тому, коли учням школи №19 доводилося йти на свій (для когось перший) урок через запасний вихід, бо парадний вхід, яким також займалася фірма Сергія Галати, був не готовий

І не факт, що цей "треш" не буде повторюватися далі, бо підряди ПП "БУДМОНТАЖПРОЕКТ-17" продовжує активно загрібати, ймовірно, за повної підтримки нинішньої влади. До речі, саме в "компанії" з останньою деякі фірми Сергія Галати фігурують у кримінальній справі стосовно зловживання службовим становищем і розтратою бюджетних коштів.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация