У Кременчуці 800 людей можуть залишитися без роботи через ігнор місцевої влади

1 178 0
У Кременчуці 800 людей можуть залишитися без роботи через ігнор місцевої влади

Сьогодні, третього червня, під час зустрічі голови Полтавської облдержадміністрації з керівниками провідних промислових підприємств після комерційного директора ПАТ «КВБЗ» слово дали керівнику юридичного департаменту виробничо-торговельної компанії «Лукас» Ігорю Лишевському.

Він повідомив, що у підприємства є проблеми, які вирішуються самостійно і завдяки діалогу з владою. Але є ще одна, яку не можуть вирішити з 2015 року.

Компанія, виробничі приміщення якої розташовані в Кременчуці, потряпляє «між будівельників», оскільки на місці, де зараз розташований «Лукас», планують звести перспективну транспортну розв’язку. Фактично підприємство може використовувати свої приміщення до початку будівництва дороги.

Неодноразово «Лукас» звертався до місцевої влади з проханням внести зміни до генерального плану міста, але його успішно ігнорували.

Ігор Лишевський уточнив, що «Лукас» не проти будівництва, лише просить змінити місце, на якому з’явиться розв’язка.

Зараз за адресою, де планують звести дорогу, працюють приблизно 800 людей – це кременчужани і мешканці району. Вони можуть втратити роботу, оскільки приміщення доведеться знести.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов відповів лаконічно: «Дякую, зафіксували».

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация