Зарплата росте лише на папері? Кременчужани розвіяли «казкову» статистику. Опитування

664 0
Зарплата росте лише на папері? Кременчужани розвіяли «казкову» статистику. Опитування

Нещодавно спеціалісти Головного управління статистики в Полтавській області підготували експрес-випуск, у якому є офіційні дані щодо розміру заробітної плати у квітні цього року.

Відповідно до документа, середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємства/установи/організації у квітні становила 12 575 грн, що у 2,1 раза вище рівня мінімальної заробітної плати – 6 000 грн.

Якщо порівнювати з березнем цього року, то розмір ЗП збільшився на 1,4%, а якщо порівнювати з квітнем 2020 року, то на 24,9%.

 

 

Статисти взяли докупи та вирахували середню ЗП серед усіх професій, серед яких є і галузь промисловості, і освіти, і медицини, і так далі, так далі, так далі. Але це все статистика.

«Програма Плюс» запитала в кременчужан у Facebook, чи в курсі вони, що середня зарплата невпинно росте, і чи дійсно їхній щомісячний заробіток збільшився. На жаль, самі об’єкти статистики (штатні працівники), які відповідали в коментарях під публікаціями, не відчули на собі зростання середньої зарплати.

Відповіді кременчужан – у матеріалах під головним фото. Вони розуміють, що фактично це «покращення» відчули на собі міські чиновники на чолі з мером Віталієм Малецьким, які і зарплатою себе не образять, і премією.

 

Читайте також:

Собі 100%, іншим від 40 до 85. Мер Малецький і квартальні премії керівникам комунальних підприємств

Як собі. Мер Малецький встановив директору КТУ Вертюху підвищену квартальну премію і ось чому

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация