Протигази, маски та фільтри. Кременчукводоканал придбає засоби захисту на понад 200 тисяч гривень

538 0
Протигази, маски та фільтри. Кременчукводоканал придбає засоби захисту на понад 200 тисяч гривень

Комунальне підприємство "Кременчукводоканал" придбає засоби індивідуального захисту органів дихання і не тільки й на все це планує витратити понад 200 тисяч гривень.

 

 

Як повідомляється на сайті публічних закупівель Prozorro, де оприлюднено відповідний тендер, комунальники збираються купити не тільки 128 масок, 65 респіраторів Мікрон (К) FFP2, 30 респіраторів У2К, а й маски для виробничих потреб.

 

 

Зокрема підприємство придбає 67 масок ШМП, середня ціна яких у мережі складає 220 гривень за 1 шт. Цей протигаз одягають для захисту очей і шкірного покриву обличчя від шкідливих речовин. Також відомо, що в цій масці можна постійно працювати протягом 6 годин.

 

Також КП "Кременчукводоканал" планує закупити 31 протигаз шланговий ПШ-1, які використовують під час робіт в ємностях, цистернах і колодязях, а також 25 фільтрів TRAYAL для захисту органів дихання від шкідливої дії органічних речовин з температурою кипіння вище 65 ºС, неорганічних газів та парів (крім оксиду вуглецю), кислих газів та парів, аміаку, аерозольних часток та пилу.

Фільтр має бути виробництва Сербії.

Зазначимо, що середня ціна шлангового протигаза в інтернеті складає 2 тисячі гривень за 1 шт., а один фільтр коштує плюс-мінус 400 гривень. 

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій завершується 5 червня. Товар після обрання переможця-постачальника повинен бути доставлений на КП "Кременчукводоканал" до кінця цього року. 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация