У ліцеї №5 оновлять поле для міні-футболу. Попередньо переміг ФОП із пропозицією 666 666,66 грн

1 006 0
У ліцеї №5 оновлять поле для міні-футболу. Попередньо переміг ФОП із пропозицією 666 666,66 грн

У Кременчуцькому ліцей № 5 імені Т.Г. Шевченка реконструюють спортивне поле для міні-футболу. Очікувана вартість реконструкції становила понад 800 тисяч гривень.

Торги, відповідно до оприлюдненої на сайті публічних закупівель Prozorro інформації, стартували сьогодні, 1 червня. Роботи повинні розпочатися влітку та завершитися до кінця цього року. 

В аукціоні на досить непоганий підряд взяли участь троє підприємців та одне ТОВ, яке зробило найменшу знижку. ФОП Мазур Валерій Володимирович надав пропозицію виконати роботи з реконструкції за 800 тисяч гривень, ФОП "СОЛТУС ЄВГЕНІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ" - за 701 тис. 600 грн, а ФОП Дяченко Олег Борисович - за 666 тис. 666,66 грн.

Саме останній підприємець, до речі, місцевий, нині очікує остаточного рішення замовника. 

 

Відомо, що приватний підприємець Олег Дяченко переміг в 11 неконкурентних закупівлях на загальну суму 7,2 млн грн.

Він неодноразово надавав свої послуги ліцею №5. Так, у 2018 році виконував роботи з благоустрою території навчального закладу вартістю понад 1,3 млн грн, а також реконструював частину приміщень першого поверху ліцею й робив паркан. Також Олег Дяченко у минулому році взявся за роботи з монтажу систем підвіски картин з освітленням у нашому місцевому краєзнавчому музеї.

Щодо свіжого замовлення, то в разі успішного укладення угоди підприємець у червні виконає всі демонтажні роботи (розбирання дорожнього покриття зокрема), у липні - облаштує нове покриття, а в серпні - придбає спортивне обладнання. 

 

 

Варто зазначити, що, згідно з кошторисом, який надав ФОП Дяченко, вартість робіт оцінена ним у 827 тисяч гривень, але підприємцю довелося "скосити" ціну до 666 тис. грн, щоб перемогти в торгах. Як це вплине на саму роботу і чи "докинуть" йому грошей згодом - невідомо, але все можливо. 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация