Нє, ну а шо? Реконструкція приймального відділення в лікарні «Кременчуцька» подорожчала на 4,2 млн грн

1 513 0
Нє, ну а шо? Реконструкція приймального відділення в лікарні «Кременчуцька» подорожчала на 4,2 млн грн

Будівництво нового приймального відділення в лікарні "Кременчуцька" суттєво подорожчало. Попри скандал через підрядника — фірму зі статутним капіталом у 1000 грн і не тільки, лікарня знову укладає з ним договір вартістю понад 4 млн грн і свої дії вона пояснює необхідністю. 

Учора, 19 квітня, на сайті публічних закупівель Prozorro, керівництво комунального некомерційного медичного підприємства "Лікарня інтенсивного лікування "Кременчуцька" оголосило намір укласти додатковий договір на додаткові роботи в лікарні з полтавською фірмою ТОВ "ЛОНА-Ч", пропозиція якої під час перших торгів, вартістю (увага!) понад 9,6 млн грн підлягала відхиленню, але не була відхилена.

Натомість усне зауваження отримали члени тендерного комітету.  

 

Читайте також: Покарали члена комітету, який обрав переможця тендера на ремонт приймальні лікарні "Кременчуцька"

 

 


Порушення, які допустив учасник-переможець перших торгів - фірма "Лона-Ч", можна переглянути у звіті моніторингу за цим посиланням


 

Повернімося в реальність, в нашу реальність із кривими тендерними дзеркалами. 

Попри виявлені та встановлені порушення законодавства у сфері закупівель під час проведення минулого тендера, які по суті повинні були стати підставами для розірвання договору, з фірмою ТОВ "ЛОНА-Ч" укладають іще одну угоду, але на 4 млн 257 тис. 756,24 грн.

 

 

Керівництво КНМП "Лікарня інтенсивного лікування "Кременчуцька" повідомило, що в них виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника, що передбачені в основному договорі про закупівлю. І це законодавчо дозволено, адже і загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю (основний договір - 9 млн 665 тис. 401,04 грн).

З оприлюдненої інформації стає відомо, що наприкінці минулого року підрядник із замовником домовилися внести зміни до проектно-кошторисної документації, що й стало головною причиною дофінансування робіт (водночас попередній детальний план, який безпосередьно міняли, ніхто не бачив). 

Так, до складу приміщень, що підлягають реконструкції, були додані приміщення 144, 144а, 145, 145а й частина приміщення 82а, які обладнали під кабінети медсестер і ординаторські, а також частина коридору №9 до переходу в інше крило будівлі.

Крім цього, групу приміщень флюорографічного кабінету, попередньо передбаченого проєктом, переобладнали в рентгенкабінет зі встановленням там цифрової діагностичної рентгенівської системи CALYPSO F, а групу приміщень рентгенкабінету, попередньо розробленого проєктом, замінили на кабінет комп’ютерної томографії зі встановленням там томографічного апарата SOMATOM go.TOP виробництва SIEMENS.

Також підрядник влаштував новий захист приміщень процедурних зі встановленими там рентгенапаратами від іонізуючого випромінювання, обладнав рентгенкабінети системою вентиляції та кондиціонерами, а також передбачив зміну проєктних конструкцій підлоги в частині приміщень №№5, 6, 7, 9. 

Йдемо далі. У лікарні вже замінили вхідні двері в тамбурі входу в будівлю з боку пандуса, а також на головному вході в будівлю, де також встановили пандус для МГН, обладнаний поручнями і тактильними індикаторами. Другий вихід улаштували і в протишоковій палаті. Зміни були внесені й у проєктну схему системи опалення, у схему внутрішнього водопостачання.

Загалом змінили цю проєктну документацію так, немов у першому проєкті нічого геть не було, а коштують роботи, до речі, аж 9 мільйонів гривень, а тепер же, якщо угода буде підписана, вартість нового приймального відділення становитиме майже 14 мільйонів гривень.

Наостанок зазначимо, що всі будівельні роботи планують завершити до середини осені 2021 року. 

 

Читайте також: 

В лікарні «Кременчуцька» з 1 вересня - перебудова приймального відділення. Буде ось що

І два роки не минуло. Реконструкція приймального відділення лікарні "Кременчуцька" ось-ось буде

Нове приймальне відділення у лікарні «Кременчуцька» робитимуть 6 товаришів, двоє - із досвідом один рік

Розпіарена чиновниками реконструкція приймального відділення в лікарні «Кременчуцька» під зривом

Обіцяють: до кінця року ЛІЛ «Кременчуцька» отримає круту приймальню з усім спектром послуг

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация