Реконструкція шкірвендиспансеру під Центр реабілітації дітей-інвалідів здорожчала на 24 млн грн

725 0
Реконструкція шкірвендиспансеру під Центр реабілітації дітей-інвалідів здорожчала на 24 млн грн

Роботи з реконструкції будівель стаціонару й госпблоку шкірно-венерологічного диспансеру під Кременчуцький міський Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, який розташований за адресою: вул. І. Приходька, 5 (на спуску з Крюківського мосту в Крюкові), суттєво подорожчали.

У минулому році ці роботи були оцінені замовником, яким є Комунальне виробниче підприємство «Кременчуцьке міське управління капітального будівництва», в 50 млн 706 тис. 671 грн, а нині реконструкція вже коштує понад 74 мільйони гривень.

Відповідна інформація була оприлюднена на сайті Кременчуцького міськвиконкому, де планують ось-ось затвердити відповідний проєкт і кошторис, та на сайті публічних закупівель Prozorro, де нещодавно комунальники оголосили тендер на додаткові роботи з реконструкції приміщень у Крюкові вартістю 24 млн 94 тис. грн. 

 

 

Спочатку - про проєкт рішення, який розглянуть чиновники вже на найближчому засіданні виконкому. Роботи триватимуть 17 місяців, тобто завершаться не раніше ніж у жовтні 2021 року. Вартість робіт і атрибутики складає 75 млн грн, з яких 6,6 млн грн підуть на "інші витрати", 16 млн грн - на придбання інвентаря та меблів, а понад 52 млн грн - на самі будівельні роботи, які, до речі, ще не розпочалися. 

Харківське ТОВ "БУДІВЕЛЬНИК", яке виконує замовлення, взявши 50-мільйонний тендер на роботи з реконструкції даного диспансеру, в минулому році виконало (якщо вірити документації) лише демонтажні роботи й роботи з підсилення стін та фундаменту. Уся основна робота запланована на 2021 рік - це влаштування покрівлі, приведення в порядок стін і стелі, встановлення вікон і дверей тощо. 

 

 

Зі зміненого в цьому році договору, укладеного керівництвом ТОВ "БУДІВЕЛЬНИК" із міським управлінням капбудівництва, відомо, що за виконані торік роботи підрядник отримав 7,8 млн грн. У 2021 році за роботи має отримати ще 41,4 млн грн. 

 

 

У цьогорічному оприлюдненому комунальниками тендері вартістю понад 24 млн грн також бере участь фірма "БУДІВЕЛЬНИК" і це єдиний учасник цих торгів, якщо, звісно, їх можна такими назвати. Як зазначив замовник, у них "виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника, що передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендера... "

 

 

 

 

Які саме додаткові аналогічні роботи - невідомо, й взагалі під питанням завершення робіт з реконструкції будівель стаціонару й госпблоку шкірно-венерологічного диспансеру під Кременчуцький міський Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів у цьому році, зважаючи на невтішну нинішню фінансову ситуацію. 

 


 

 

Зазначимо, в новоствореному центрі на правому березі в майбутньому буде надаватися комплексна (соціальна, педагогічна, психологічна, фізична) реабілітація дітям з обмеженими фізичними можливостями, з періодичним проживанням (пансіонат для дітей із мамами). 

На першому поверсі буде 4 житлові кімнати з чотирма ліжками, де лежатимуть мами з дітьми. У  реабілітаційному центрі загалом буде 20 ліжок (на 10 дітей та 10 матусь). На першому поверсі знаходитимуться основні приміщення лікувального характеру - лікарський кабінет, фізіотерапевтичний кабінет, кабінети для роботи з раннім дитячим аутизмом, приміщення для парафінолікування, соляна кімната, масажний кабінет, зал ЛФК, тренажерний зал тощо. 

Там же будуть розташовані санвузли, кімната сестри-господарки, душові, роздягальні, операторська, кухня з їдальнею, кімната охорони.

Другий поверх призначений переважно для розміщення робочих місць працівників Центру реабілітації. Робочих місць планується створити 29.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация