Департамент ЖКГ і спроба №4 зайнятися парком "Юність", в якому нині сірість, бідність і убогість

775 0
Департамент ЖКГ і спроба №4 зайнятися парком "Юність", в якому нині сірість, бідність і убогість

Спроба за спробою... Наші кременчуцькі комунальники повертаються до вирішення питання реконструкції занедбаного часом парку "Юність", який знаходиться у Крюкові. 

Починаючи з 2017 року, чиновники збираються облаштувати це місце, прокласти в парку нові доріжки, облаштувати там спортивну зону, парковку, встановити сучасні лавки та ліхтарі, але, як бачите, збираються вони, як дівчина на перше побачення - дуже повільно.

Якщо серйозно, то головна причина, що парк нині виглядає, м'яко кажучи, не як "Юність", а як "Старість", - брак коштів на роботи, які заочно мерія спочатку виділяє, а потім фактично перенаправляє на інші потреби. 

І ось тепер... Департамент житлово-комунального господарства виконавчого комітету Кременчуцької міської ради оголосив про четверту спробу таки розпочати роботи з приведення парку "Юність" до нормального вигляду.

На сайті відкритих закупівель Prozorro вже укладено договір, яким замовлена розробка проєктно-кошторисної документації по об'єкту "Капітальний ремонт благоустрою скверу "Юність" у м. Кременчук, з установленням малих архітектурних форм".

 

 

Цей проєкт розроблятиме Комунальне госпрозрахункове підприємство "Креміньміськпроект" і коштуватиме він 28 тисяч 882,99 гривень. Вартість самих робіт з благоустрою парку "Юність" зі встановленням там малих архітектурних форм складатиме десь 4 млн грн, про що неодноразово зазначали в мерії. 

Але чи знайдеться така сума в казні й чи розпочнуть у парку хоча б тротуар новий укладати, зважаючи на кількість невдалих спроб почати взагалі хоч якісь там роботи, - питання риторичне. 

 

Читайте також: Кременчук розпиляного бюджету. В мерії обіцяють доробити сквер «Юність» на Раківці

Кременчуцькі комунальники й спроба №3 домовитися про благоустрій парку "Юність". Але радіти рано

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация