Їздить на автівці сина і позичає в нього гроші. Депутат-барин Денис Терещенко оприлюднив декларацію

661 0
Їздить на автівці сина і позичає в нього гроші. Депутат-барин Денис Терещенко оприлюднив декларацію

Депутат Кременчуцької міської ради Денис Терещенко, який є так званим опікуном мікрорайону Ревівка (його фірма там щось ремонтує, а камера все це дійство знімає, бо, бачте, блогер), оприлюднив свіжу декларацію про доходи за минулий 2020 рік.

Документ був опублікований на сайті Національного агентства з питань запобігання копупції й відповідно до нього життя депутата кардинально за рік не змінилося.

З нерухомості чоловік має 20% прав на квартиру в Кременчуці, площею 73,2 кв. м, а також право користуватися квартирою, що належить офіційно родичці колишньої дружини депутата, Олені Білявській. Квартира жінки розташована також у Кременчуці, її площа складає "невідомо скільки" квадратних метрів. 

Як і раніше, Денис Терещенко є власником вантажного автомобіля ГАЗ 53-27 1983 року випуску, який дістався йому в 1998 році. Також у депутата є право користуватися автівкою TOYOTA CAMRY 2017 року випуску, яка фактично належить його старшому синові Терещенку Іллі Денисовичу. 

Корпоративних прав, як і цінних паперів, депутат не має, проте відомо, що він є засновником фірми, яка минулого року робила чимало ремонтів на тій же Ревівці й водночас дуже зацікавила нещодавно прокуратуру. Йдеться про ТОВ "БК "ЕСТЕТТЕХНОЛОГ", яка отримала з міського бюджету Кременчука багато-багато грошей. 

На підтвердження зв'язків Дениса Терещенка з цим ТОВ - інформація, вказана в декларації про доходи. З цієї фірми на рахунок депутата було перераховано 89 тисяч 653 гривні офіційної зарплати. Також у 2020 році йому було виплачено 631 грн бонусів із одного банку та 50 гривень виплат з іншого.

Готівки в Дениса Терещенка немає, як і рахунків у банку - в принципі ситуація цілком традиційна для більшості кременчуцьких декларантів. Натомість депутат вказав, що наприкінці минулого року позичив у свого сина-підприємця 450 тисяч гривень. 

Наприкінці в документі зазначив, що є президентом Благодійної організації "Фонд розвитку громади міста Кременчука імені родини-благодійників Терещенків".

 

Читайте також: 

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО

Депутат Денис Терещенко подався у хіміки - робить антисептики на мікрорайон. ВІДЕО

Барин, хімік і блогер - депутат міськради Денис Терещенко взявся за ремонт туалетів у школі №2

Барин, блогер, будівельник, а тепер ще археолог: що знайшов депутат Денис Терещенко біля КНВК №2. ФОТО

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация