Біля перехрестя вулиць Київської та Вадима Пугачова з'явиться автомийка й не тільки

575 0
Біля перехрестя вулиць Київської та Вадима Пугачова з'явиться автомийка й не тільки

На розі двох вулиць у Кременчуці, в напрямку до села Піщаного, побудують магазин, стоянку та автомийку для самообслуговування. Ці об'єкти будуть розташовані біля АЗС. 

Відповідний проєкт рішення, яким пропонується внести зміни до детального плану території в санітарно-захисній зоні територій виробничо-складського призначення, яка знаходиться в районі перехрестя вулиць Вадима Пугачова та Київської, міська влада розгляне вже на найближчому засіданні виконкому, у п'ятницю. 

У пояснювальній записці йдеться про те, що під час громадських слухань щодо врахування громадських інтересів стосовно цієї роботи, пропозицій від громадськості не надходило. З цього всього можна зробити висновок, що найближчим часом задумане там збудують, щоправда, як це все виглядатиме поруч із розташованою в цьому районі церквою - невідомо. Але зауважень не надходило, тим більше, що територія, де все це побудують, уже давно огороджена й там ідуть будівельні роботи. 

Також додамо, що біля розташованої там нині заправки вже є мийка, а в самому приміщенні АЗС є магазин. Тож, імовірно, територію під "салон краси для залізних коней" розширюватиме чи сам власник розташованої там АЗС, чи інші підприємці. 

 

 

Відповідно до документації, площа забудови становитиме 800 кв м. Дана територія, як і територія навколо, вже очищена від зелених насаджень. Загалом територія охоплюватиме 1800 кв. метрів. 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация