Для церемоній прощання в Кременчуцькому МПК виділяють гроші з бюджету

378 0
Для церемоній прощання в Кременчуцькому МПК виділяють гроші з бюджету

Сьогодні, 25 березня, на сайті виконкому Кременчуцької міської ради з'явився проєкт рішення "Про виділення коштів з цільового фонду міської ради Управлінню культури і туризму Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області". У документі йдеться про те, що комунальний заклад культури "Кременчуцький міський палац культури" звернувся ще на початку березня з проханням виділити їм гроші на придбання необхідних матеріалів для оформлення траурної зали.

І на це прохання відреагували. Поки що створили лише проєкт рішення, а на найближчому засіданні виконавчого комітету його, можливо, винесуть на розгляд. Якщо ж ні – почекають до наступного.

У документі йдеться про те, що з цільового фонду міської ради виділяють 31 700 грн для Управління культури та туризму, який має витратити ці гроші на потребу МПК.

Міський палац культури не має траурної зали, проте коли кременчужан проводжають в останню путь, проводять оформлення центрального холу. Як саме, можна ознайомитися в одному з матеріалів "Програми Плюс":

 

У Кременчуці провели в останню путь двох загиблих на Донбасі воїнів. Вічна пам’ять…

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация