Чим багатий, тим і радий: на чому їздить і скільки заробляє директор ще одного кременчуцького КП

464 0
Чим багатий, тим і радий: на чому їздить і скільки заробляє директор ще одного кременчуцького КП

Директор комунального підприємства "Міськоформлення" Володимир Кригін оприлюднив свою декларацію про доходи за минулий 2020 рік. Документ був зареєстрований на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Із нерухомого майна у Володимира Кригіна є лише квартира в Кременчуці, площею 67,3 м кв., яку він. як і раніше, ділить із дружиною Наталією та донькою.

З 1999 року їздить директор комунального підприємства Кригін на легковому автомобілі марки "Opel Ascona" 1982 року випуску, який був куплений на ті часі за 9 тисяч 400 гривень. Через рік після придбання, Володимир Кригін купив легковий причіп марки й моделі "ПР ОЗОН-8155" 1996 року випуску. 

Будучи директором комунального підприємства "Міськоформлення", заробітна плата у Володимира Кригіна, не є мінімальною і комунальною тим паче. 

За минулий рік чоловік заробив 423 тисячи 942 гривні (це приблизно 35 тисяч 300 гривень щомісяця). Також у минулому році Володимиру Кригіну було перераховано 133 тисячі 213 гривень пенсії. Його дружина отримала з Пенсійного фонду значно менше - 22 тисячі 824 гривні.

З декларації стало відомо, що Володимир Кригін у минулому році позичив дочці 90 тисяч 500 злотих (приблизно 648 тис.грн), частину з яких - 38 тисяч 498 гривень вона повернула. 

Цінних паперів і корпоративних прав родина директора КП "Міськоформлення" не має, принаймні про це заявляє. 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация