Обіцяють: до кінця року ЛІЛ «Кременчуцька» отримає круту приймальню з усім спектром послуг

516 0
Обіцяють: до кінця року ЛІЛ «Кременчуцька» отримає круту приймальню з усім спектром послуг

Сьогодні, третього лютого, для Кременчука оприлюднили великий медичний звіт – начальник управління охорони здоров’я Максим Середа розповів про досягнення міста в боротьбі з коронавірусом і про подальші плани, пов’язані з медициною. Зокрема, торкнувся теми реконструкції приймального відділення ЛІЛ «Кременчуцька».

У ньому планують розмістити все потрібне для діагностики, щоб пацієнт не покидав межі будівлі, – від лабораторії до УЗД, рентгену та малої операційної зали. У відділенні працюватимуть дисциплінарні команди: діагности, анестезіологи та лікарі приймального відділення.

Прогнози від головного медика Кременчука втішні – в результаті мешканці міста отримають одне з найкращих відділень області. Завершити планують уже цього року.

Щоправда, Максим Середа не сказав жодного слова про те, що проєкт реконструкції виготовили ще у 2019 році й неабияк затягували з початком будівництва. А про те, що в Кременчуці буде таке покращення, дізналися не від міських чиновників, а від обласних – під час апаратної наради в Полтаві, яка відбулася 2 листопада 2020 року.

Як зазначають на сайті виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, відділення відповідатиме європейським стандартам. Проте робитиме його не європейська фірма, а наша, українська. Щоб далеко не ходити – полтавська «ЛОНА-Ч», якій у січні цього року виповнилося 10 років і яка обіцяє залучити до робіт шістьох людей. Зазначимо, що з самого початку учасник-переможець тендера допустив ряд помилок, але замовник не відхилив тендерну пропозицію.

Нагадаємо, що завершити реконструкцію планують до кінця 2021 року, а слово начальника управління охорони здоров’я – не горобець.

 

Матеріали «Програми Плюс» про реконструкцію приймального відділення ЛІЛ «Кременчуцька»:

В лікарні «Кременчуцька» з 1 вересня - перебудова приймального відділення. Буде ось що

І два роки не минуло. Реконструкція приймального відділення лікарні "Кременчуцька" ось-ось буде

Нове приймальне відділення у лікарні «Кременчуцька» робитимуть 6 товаришів, двоє - із досвідом один рік

Розпіарена чиновниками реконструкція приймального відділення в лікарні «Кременчуцька» під зривом

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация