КП "Парк Миру" замовляє послуги приватних охоронців, за які готове заплатити майже пів мільйона гривень

836 0
КП "Парк Миру" замовляє послуги приватних охоронців, за які готове заплатити майже пів мільйона гривень

Охорона парку Миру обійдеться його керівництву приблизно в пів мільйона гривень, за умови, якщо учасники аукціону не будуть знижувати ціну за свої послуги кардинально.

Відповідно до оприлюдненої на сайті публічних закупівель Prozorro інформації, комунальний заклад культури та відпочинку має намір замовити комплексні послуги приватних охоронців, які підтримуватимуть громадський порядок у парку протягом 2021 року вартістю 450 тисяч гривень.   

 

 

Щоправда, січень уже минув, а в замовленні йдеться про 12 місяців, тож можна припустити, що або в парку вже чергує "заочно" найнята охоронна фірма, або за порядком ніхто нині не стежить, втім не станемо запевняти. 

Так, один місяць чергування в парку охоронців (у т.ч. в музеї "Гонг Миру" та в музеї військової техніки), яких відповідно до тендерного замовлення має бути не менше 9 осіб, коштуватиме плюс-мінус 37 з половиною тисяч гривень. Кошти, зазначимо, виділяються з міського бюджету. 

Охорона в робочі дні буде здійснюватися вночі, з 17:00 до 7:30 ранку, а у вихідні та святкові дні чергуватиме один охоронець, але цілодобово. 

Відомо, що всі пости будуть обладнані системою відеоспостереження, а до надавача послуг будуть окремі вимоги, одна з яких - наявність у охоронців спеціального одягу із засобами охорони, а також автомобіля і групи швидкого реагування (не менше 2).

Крім того, на охоронній фірмі повинен бути власний пульт централізованого нагляду і засоби зв’язку, а також не менше 4 осіб, які за цим пультом спостерігатимуть. Водіїв має бути на фірмі не менше 8.

Хто надаватиме послуги в парку Миру протягом поточного року, стане відомо вже наступного тижня. 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация