У листопаді жителі Полтавщини не дуже поспішали платити за комуналку

716 0
У листопаді жителі Полтавщини не дуже поспішали платити за комуналку

Заборгованість населення України з оплати житлово-комунальних послуг у листопаді 2020 року збільшилася на 18,6% порівняно із жовтнем і склала 60,5 млрд грн (без урахування електроенергії). Але на Полтавщині із вчасною оплатою за компослуги не все так круто, як у загальній статистиці, бо наш регіон увійшов у ТОП областей із найнижчим рівнем оплати. 

Згідно з даними Державної служби статистики (Держстат), у цілому в листопаді українці сплатили за житлокомпослуги 11,6 млрд грн, що склало 52,4% нарахованої за цей місяць суми.

Заборгованість за постачання електроенергії в жовтні - 5,6 млрд грн.

Найбільш високий рівень оплати житлокомпослуг зафіксовано у Волинській (66,2% суми нарахувань, за рахунок погашення боргів попередніх періодів), Одеській (59,1%) і Закарпатській (59%) областях.

Найнижчий рівень оплати - в Луганській, Черкаській, Запорізькій, Донецькій, Харківській, Сумській, Дніпропетровській, Полтавській та Київській областях (44-50% суми нарахувань). У Києві показник склав 57,7%.

За даними Держстату, з початку 2020 року з населенням укладено 44,5 тис. договорів про погашення реструктуризованої заборгованості за житлово-комунальні послуги на загальну суму 477,4 млн грн. Сума внесених платежів з урахуванням довгострокових договорів склала 275,4 млн грн.

Дані наведено без урахування анексованого Криму і Севастополя, а також частини тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей. 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация