КТУ замовляє кілограми мила, літри мийних засобів, а також віники, валики, чайники, лопати й не тільки

747 0
КТУ замовляє кілограми мила, літри мийних засобів, а також віники, валики, чайники, лопати й не тільки

Комунальне підприємство "Кременчуцьке тролейбусне управління імені Л.Я. Левітана" замовляє 255 тисяч штук різних господарських товарів.

Відповідне оголошення про наміри їх придбати було оприлюднене на платформі відкритих закупівель Prozorro.

 

 

Там же оприлюднена і цінова пропозиція замовника - 350 тисяч гривень, яка в результаті торгів може знизитися, проте не факт, що суттєво, бо товарів замовляє КП "КТУ" чимало і серед усіх губок та щіток є у списку ще й електротовари.

 

Читайте також: КТУ планує замовити "пласт металу" з розглядом руху тролейбусів. Дорого — 1500 грн за табличку

 

Згідно зі списком, до кінця цього року фірма-переможець повинна поставити на підприємство прості лампочки, лед-лампочки, бури для перфоратора, валики, віники, пакети для сміття, мило різних видів, пральний порошок, мийні засоби на кшталт "Містера Мускула" і "Каченяти" та купу всіляких болтів, замків, дюбелів тощо. Лише мийних засобів (1 літр) куплять 101 пляшку, а господарського мила (200 г) 677 штук. 

Також у списку є 10 електрочайників, 7 ліхтариків, які чіпляються на лоба, один паяльник та шліфомашинка, а також латексні рукавички, розчинники, рулетка, ізоляційні стрічки, фарба, цвяхи та лопати.

Загалом скупиться комунальне підприємство "Кременчуцьке тролейбусне управління" на цілий рік, якщо не більше і тролейбуси щітками митимуть, і територію перекопуватимуть, кущі обрізатимуть, форму пратимуть і руки по 5, а то й по 7 разів на день митимуть. 

 

Читайте також: Кременчуцькі кредитні тролейбуси та керівництво КТУ охоронятимуть майже за 1 мільйон гривень

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация