Кременчукводоканал губить свій власний транспорт, тож замовляє його напрокат та ще й з водієм. Дорого!

1 047 0
Кременчукводоканал губить свій власний транспорт, тож замовляє його напрокат та ще й з водієм. Дорого!

Комунальне підприємство "Кременчукводоканал" ось-ось укладе договір, за яким візьме напрокат пасажирський автотранспорт для перевезення своїх працівників протягом наступного 2021 року. Варто зазначити, задоволення не з дешевих, тим більше, замовляє КП "Кременчукводоканал" автотранспорт із власним водієм. 

Як повідомляється на сайті публічних закупівель Prozorro, за цю послугу комунальне підприємство спочатку запропонувало 800 тисяч гривень. Після процедури торгів, в якій брали участь три приватні підприємці, вартість послуги знизилася майже на 300 тисяч гривень.

У результаті найменшу ціну запропонував ФОП Крисюк Сергій Іванович, колишній водій Приватного підприємства "ЄВРОТРАНССЕРВІС", яке займається в Кременчуці перевезенням пасажирів за маршрутом №17. 

 


До речі, 5 років тому на цього підприємця (коли він був ще водієм) судом було винесено постанову, якою його було визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КпАП України. Це стало відомо за ідентифікаційним номером та за датою народження, які збігаються в документації підприємця й у судовому документі.


 

Але не Сергій Крисюк і його минуле нас так цікавить, а послуга, яку замовляє "Кременчукводоканал". Згідно з документами, комунальне підприємство цікавиться виключно мікроавтобусом із не менш ніж 18 сидячими місцями та кондиціонером (або клімат-контролем). Він повинен бути не старішим 1999 року випуску, будь-якого кольору й бажано марки Mercedes-Benz Sprinter.

Транспортні послуги повинні надаватися за двома маршрутами згідно з графіком руху автобуса в робочий та вихідний (святковий) день. Для кожного маршруту повинен працювати окремий транспортний засіб. Орієнтовна кількість перевезень у робочі дні за місяць складає 66 разів за одним маршрутом в обидва напрямки, а у вихідні (святкові) дні - 16 разів.

Саме Mercedes-Benz Sprinter у кількості аж двох штук запропонував ФОП Крисюк С.І. - це Mercedes-Benz Sprinter 312 та Mercedes-Benz Sprinter 313. Й також Volkswagen LT.

 

 

Також підприємець надав медичні книжки водіїв, включно зі своєю, так як, імовірно, планує теж працювати на одному із вказаних комунальниками маршруті. Що дивно, так це невеликий відрив між учасниками.   

Потенційний переможець ФОП Крисюк Сергій Іванович запросив за свої послуги 490 тисяч 999 гривень, що на 1 гривню менше, ніж другий учасник, і на 1001 гривню менше, ніж третій. 

 

 

Варто зауважити, що підприємство має автомобілі для перевезення працівників, тож дивно, що їм потрібен ще й додатковий транспорт, тим більше напрокат. 

 

Читайте також: Карантинна спроба №2. Кременчукводоканал хоче придбати дві аварійні майстерні. Ціна - 6 млн грн

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация