Карантинна спроба №2. Кременчукводоканал хоче придбати дві аварійні майстерні. Ціна - 6 млн грн

756 0
Карантинна спроба №2. Кременчукводоканал хоче придбати дві аварійні майстерні. Ціна - 6 млн грн

Комунальне підприємство "Кременчукводоканал" має намір придбати аварійну майстерню з пересувною гідродинамічною каналопромивною машиною та спеціальну аварійну майстерню.

Відповідний тендер був оприлюднений на сайті публічних закупівель Prozorro.

Техніку комунальне підприємство хоче придбати за 6 млн 461 тис. 670 грн, проте ціна може знизитися в результаті аукціону, який, до речі, відбудеться вже скоро - 14 грудня.

Зазначимо, що це вже не перша спроба КП "Кременчукводоканал" придбати спеціальну техніку з колісною формулою 4х2 для потреб комунального господарства. Перша була 12 березня. Тоді тендер злетів у "прірву", навіть маючи потенційних постачальників, а торги були визнано такими, що не відбулися, через брак фінансування у зв'язку з карантинними обмеженнями зокрема. 

Тепер же на комунальному підприємстві, попри продовження цих самих обмежень, настрій більш оптимістичний для придбання на баланс техніки за 6 мільйонів гривень.

Відповідно до документації, замовник хоче придбати аварійну майстерню з пересувною гідродинамічною каналопромивною машиною з помаранчевим кольором кузова, в кабіні якої повинно бути не менше 3 сидячих місць. За умовами тендерної документації автомобіль теж повинен мати фургон з двома відсіками: для аварійної бригади та технологічним.

Під вхідними дверима має бути драбина. 

Автомобіль повинен бути укомплектований гідравлічною маслостанцією з бензиновим двигуном, гідравлічною занурювальною помпою, кутовою гідравлічною шліфувальною машиною, відбійним молотком і мати пересувну гідродинамічну каналопромивну машину.

Також комунальники мають намір купити спеціальну аварійну майстерню з помаранчевим кольором кузова. У фургоні - два відсіки: для перевезення аварійної бригади (не менше 4 місць) та технологічний. 

Автомобіль повинен бути обладнаний переносною бензиновою електростанцією, зварювальним інвентором, бензиновою мотопомпою, перфоратором, а також:

- кутовою шліфувальною машиною, відбійним молотком; 

- гідравлічною маслостанцією з бензиновим двигуном, занурювальною помпою, кутовою шліфувальною машиною;

- гідравлічним відбійним молотком;

- металевою стійкою для прожекторів тощо.

Поставити товар на підприємство фірма-переможець повинна до 31 грудня 2021 року. 

Варто зазначити, що минулого разу найдешевшою серед усіх учасників, які пропонували шасі іноземних виробників, за обома тендерами виявилася пропозиція ТОВ "Кременчуцький автомобільний завод" - дилера ПрАТ "АвтоКрАЗ", проте її відразу відхилили. Причиною цього рішення стала відустність досвіду дилера у виконанні аналогічного замовлення. 

 

Читайте також: ПрАТ "АвтоКрАЗ" знайшов варіант вижити? Намагаються продати свою техніку через дилерське ТОВ

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация