Кременчуцьке управління Пенсійного фонду ремонтують та реконструюють, але поки що тільки теоретично

530 0
Кременчуцьке управління Пенсійного фонду ремонтують та реконструюють, але поки що тільки теоретично

Додаткові роботи з реконструкції частини адміністративної будівлі, що розташована по вулиці Велика Набережна, 9, замовило Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області та вже уклало відповідний договір із підрядником.

Відповідно до оприлюдненої на сайті відкритих закупівель Prozorro інформації, вартість додаткових робіт, які  повинні завершитися до кінця цього року, загалом складає 979 тисяч 764 гривні. Джерелом фінансування є Пенсійний фонд України.

За ці роботи взялося ТОВ "Будівельна фірма "Хімзахист", з якою було укладено договір і на основні ремонтно-будівельні роботи в цій будівлі. Але так як у процесі виконання виявили ще ряд додаткових робіт, які не зазначені в початковому проєкті (це водопровід, каналізація, електромонтажні роботи), то виникла необхідність укласти з фірмою ще одну угоду.

Варто зазначити, що ТОВ "Будівельна фірма "Хімзахист" надавала послуги і Кременчуцькій районній лікарні, де замінювала вікна та мережу водопроводу й каналізації, та Кременчуцькому національному університету імені М. Остроградського, якому замінила покрівлю в корпусі №1 та №7. 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация