Одному з улюблених кременчуцьких підрядників чиновники дають прибуткове замовлення і аванс

981 0
Одному з улюблених кременчуцьких підрядників чиновники дають прибуткове замовлення і аванс

Славнозвісне ТОВ "ФІРМА "БУДІВЕЛЬНИЙ ДВІР" візьметься за роботи з реконструкції "Скверу Життя", який розташований біля поліклініки на Молодіжному. За свою роботу фірма отримає 836 тисяч 806,24 гривень. 

Але перед початком робіт їй, за рішенням міського голови Кременчука Віталія Малецького, виділять понад 250 тисяч гривень, так би мовити, авансом. 

Зазначимо, що ТОВ "Фірма "Будівельний двір" — фірма-двійнятко колись існуючого (але нині замороженого) ПП "Будівельний Двір", неодноразово та без тендерів обслуговувала наших комунальників, надаючи їм різноманітні послуги, починаючи від заміни вікон до ремонту тротуару вартістю понад 10 млн грн. 

 

Читайте також: Гроші — тільки для «своїх», або Цікава історія успішного бізнесу в Кременчуці

 

Самі ж будівельні роботи, на які із загальної суми піде 586 тисяч 335 гривень (на інвентар - 120,079 тис. грн, на інші витрати - 219,590 тис. грн), повинні розпочатися вже зараз і завершитися до кінця цього року. Чи встигне фірма Володимира Борща до Нового року, покаже час, але якщо не встигне - їй це, скоріше за все, пробачать, бо все ж таки улюблений підрядник...

 

Читайте також: Топ-підрядник мерії відремонтує приміщення колишнього РАЦСу в Крюкові. Для кого - не розголошується

Кременчуцькі навчальні заклади вирішили допомогти топ-підряднику мерії - замовили ремонт санвузлів

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация