Кременчуцькі комунальники шукають підрядника, який на рік "оселиться" у сквері на Молодіжному

861 0
Кременчуцькі комунальники шукають підрядника, який на рік "оселиться" у сквері на Молодіжному

На Молодіжному до 31 грудня 2021 року реконструюють іще один із розташованих там скверів. Метаморфоз зазнає сквер "Нафтохімік", який знаходиться по проспекту Лесі Українки. 

Відповідне замовлення на суму понад 1 мільйон 285 тисяч гривень оголосило на порталі відкритих закупівель Prozorro комунальне підприємство "Благоустрій Кременчука", щоправда, остаточна вартість будівельних робіт може знизитися традиційно внаслідок торгів, які повинні ось-ось відбутися.

Поки немає інформації, хто братиме участь у тендерних перегонах, призом якого буде отримання цього підряду. 

 


Зазначимо, раніше повідомлялося, що на реконструкцію скверу "Нафтохімік" піде 950 тисяч гривень. Тож якщо від учасників не буде "потрібної" знижки, торги більш за все проведуть іще раз або ж шукатимуть на ремонтні роботи додаткові кошти. 


 

І переходимо до цікавого. Що буде на пустирі, який називається "сквер", поблизу Палацу культури "Нафтохімік"? Відповідно до тендерного замовлення, спочатку розберуть тротуар і бордюр, підготують основу під фундамент. 

Також підрядник повинен відновити дорожній одяг проїзної частини. Звісно, для того, щоб мешканцям мікрорайону було більш комфортно, у сквері встановлять лавки та урни для сміття. Але, крім ваги урн і лавочок, не вказано, скільки їх повинно бути. 

На відповідне питання потенційного виконавця в графі "роз’яснення до процедури" замовник, на жаль, не відповів. 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация