Капремонт травматології в лікарні "Кременчуцька" не відбудеться - чиновники "схопилися за серденько"

582 0
Капремонт травматології в лікарні "Кременчуцька" не відбудеться - чиновники "схопилися за серденько"

На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету посадовці обговорили проєкт рішення щодо перерозподілу бюджетних асигнувань, затверджених у місцевому бюджеті на цей рік по галузі «Охорона здоров’я».

У результаті, посадовці зменшили суму коштів, яка передбачена на капітальний ремонт травматологічного відділення у лікарні інтенсивного лікування "Кременчуцька", на 2 734 458,74 гривень.

Ці кошти підуть на реконструкцію приміщень для створення кардіохірургічної служби КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька».

Відповідно до оприлюдненої в документі інформації, чиновники також хочуть забрати 234 700 гривень з загального фонду "Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню" та передбаченому на оплату праці з нарахуваннями працівникам  Кременчуцької міської дитячої лікарні.

Частина цих коштів, а саме 113 350 гривень підуть на проведення поточного ремонту приміщення амбулаторії по вул. Академіка Маслова (буд. 13/9): 

- 36 000 грн на утеплення частини фасаду;

- 15 000 грн на проведення поточного ремонту ганку із заміною дверей запасного входу;

- 13 000 грн на проведення заміни вікон та дверей на металопластикові;

- 49 350 грн на поточний ремонт з утепленням цоколю будівлі консультативно-діагностичного центру;

Іншу частину коштів у сумі 121 350 гривень також виділяють комунальному некомерційному медичному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1».

З цих грошей 44 000 гривень підуть на утеплення ще однієї частини фасаду будівлі, 28 000 гривень  на заміну вікон і дверей і 49 350 гривень - на утеплення цоколя будівлі амбулаторії ЗПСМ № 5, що по вул. Академіка Маслова, 13/9.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация